FiiO UTWS1
 

FiiO wprowadza do swojej oferty nowość, jakich na tę chwilę na rynku mało. Mowa o adapterze Bluetooth do słuchawek dokanałowych w formie True Wireless.

O co chodzi? Wszystkie słuchawki dokanałowe, które posiadają wymienny kabel, możemy szybko i bezproblemowo przeobrazić w słuchawki Bluetooth. Sprawa staje się jeszcze prostsza, kiedy producent zdecyduje się na zastosowanie uniwersalnych wtyków MMCX – te są bowiem najbardziej popularne w tego typu zastosowaniach i pozwalają na dowolność w łączeniu słuchawek z przewodami, nawet z różnych firm.

 

Fiio UTWS1

 

Do tej pory najczęściej spotykanymi były adaptery z krótkim kablem przeprowadzanym za szyją, FiiO na fali popularności słuchawek „prawdziwie bezprzewodowych” wprowadza do swojej oferty model True Wireless z mocowaniem za uchem.

UTWS1, bo tak nazywa się nowy moduł od Fiio, oferuje moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.0 ze wsparciem kodeków aptX i AAC, co gwarantuje współpracę zarówno z telefonami z systemem Android jak i iOS.

FiiO chwali się zastosowaniem wUTWS1 nowej anteny FPC, która ma zapewnić lepszy zasięg Bluetooth, a co za tym idzie – wyższą jakość sygnału.

 

FiiO UTWS1

 

Czas pracy baterii szacowany jest na 8 godzin ciągłego odtwarzania muzyki i aż 180 godzin pozostawania modułu w trybie standby.

Obsługa modułu jest realizowana poprzez pojedynczy, aluminiowy przycisk umieszczony zarówno na lewym, jak i prawym adapterze. Do poprawnej obsługi należy nauczyć się kilku podstawowych komend, gdyż o każdej akcji decyduje długość oraz ilość wciśnięć odpowiedniego guzika.

FiiO zapewnia odporność adaptera UTWS1 na deszcz i pot, co oznacza, że można bez zmartwień korzystać z niego podczas ćwiczeń na siłowni czy na zewnątrz bez względu na aktualną pogodę.


Cena i specyfikacja adaptera Bluetooth FiiO UTWS1 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - adapter Bluetooth

 

FiiO UTWS1

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony