Focal – zestaw słuchawkowy na 40. urodziny firmy
 

Focal kończy w tym roku 40 lat i z tej okazji prezentuje fanom wyjątkowy zestaw złożony ze słuchawek Utopia, Stellia z przetwornikiem DAC, odtwarzaczem oraz akcesoriami. Skoro francuski producent tak świętuje czterdziestkę, co dopiero będzie się działo przy 50. urodzinach?

Urodzinową kolekcję kolumn można było podziwiać już na tegorocznych targach High End Show w Monachium w maju, jednak to Focalowi nie wystarcza i raczy nas jeszcze prawdziwie audiofilskim słuchawkowym setem nazwanym Symphonie 40th.

Skoro 40. urodziny, to i zestawów Focal przygotował na cały świat jedynie 40, stąd kto chętny – niech pośpieszy się z zakupem! Zamysłem setu jest przygotowanie dwóch zestawień: jeden do do odsłuchu domowego, z flagowym modelem Utopia o konstrukcji otwartej wraz z przetwornikiem DAC i wzmacniaczem Arche, drugi do do użytku poza domem, z zamkniętym modelem Stellia sparowanym z odtwarzaczem Questyle QPM.

 

Focal – zestaw słuchawkowy na 40. urodziny firmy

 

Wszystko zamknięte jest w eleganckiej skrzynce z wybitym numerem zestawu. Jej obudowa została wykonana z hebanowego forniru Macassar, wykończona w środku beżową mikrofibrą i zdobiona metalowymi klamrami i uchwytami. Jest jakby luksusowo!

Producent nie zapomniał również o kablach, w tym 4-pinowy zbalansowany kabel XLR Litz (do podłączenia Utopii) oraz jack 4.4mm – w celu podpięcia Stellii. Dodatkowo otrzymujemy również kabel z mini jackiem oraz dodatkowy XLR, gdybyśmy chcieli korzystać ze słuchawek i elektroniki zamiennie.

No dobra, ale ile to kosztuje? Zestaw jest już dostępny i można go nabyć za niemal 14 tysięcy funtów. Od chętnych z pewnością przyjmiemy zamówienia!

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki audiofilskie


Focal – zestaw słuchawkowy na 40. urodziny firmy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony