REL AirShip
 

REL prezentuje nowe akcesorium do ostatnio prezentowanych subwooferów: AirShip zero, czyli moduł łączności bezprzewodowej dedykowany do modelu S/510 oraz S/812, a także nowości, które poznamy już wkrótce.

REL obiecuje brak kompresji i jakiejkolwiek utraty jakości na przesyłanym sygnale audio. Wykorzystanie AirShip pozwoli ustawić subwoofer w dowolnym miejscu w pomieszczeniu bez konieczności prowadzenia długich kabli, a z zachowaniem najwyższej możliwej wydajności.

REL AirShip

 

Ciekawostką jest, że AirShip pracuje w paśmie 5.8 GHz, które niegdyś zarezerwowane było jedynie dla wojsk USA oraz NATO. Ma to stanowić kolejne potwierdzenie niezawodności urządzenia.

Instalacja jest banalnie prosta: wystarczy wpiąć oba komponenty do systemu, a następnie – bez użycia dodatkowych akcesoriów jak laptop czy zewnętrzne aplikacje – AirShip sam rozpocznie działanie w ciągu 5 sekund.

 

Kolumny do kina domowego w sklep.RMS.pl

 

Urządzenie dedykowane jest to subwooferów S/510, S812 i kompatybilne z G1 MK II. Ma również działać z kolejnymi modelami REL prezentowanymi w przyszłości, oraz z subwooferami innych producentów po podłączeniu do złącza .1/LFE.

 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - subwoofery

Cena i specyfikacja REL AirShip w sklep.RMS.pl >>

 

REL AirShipDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony