Słuchawki Klipsch McLaren F1
 

Obie firmy niedawno zawiązały nietypowy sojusz na wskroś kompletnie różnych branż, a efektem jest unikalna linia bezprzewodowych produktów.

Niedawno Klipsch poinformował, że wchodzi w sojusz z jednym z najbardziej utytułowanych zespołów Formuły Jeden – McLaren F1. Co ciekawe, jest to już druga firma z branży audio związana z brytyjskim zespołem wyścigowym. Pierwszym jest oczywiście Logitech.

Klipsch nie jest pierwszym producentem słuchawek, który zaangażował się w świat F1 – w ostatnich latach dzięki współpracy z Mercedesem rozgłos zapewniło sobie Bose, które bardzo często pojawia się w relacjach telewizyjnych z 21 Grand Prix w sezonie.

 

Słuchawki Klipsch McLaren F1

 

Z okazji zawiązania amerykańsko-brytyjskiego mariażu Klipsch wprowadził na rynek unikalną serię produktów oznaczonych logo McLarena. Do sygnowania logotypem użyto rzecz jasna słynnego koloru McLarena, czyli Papaya Orange.

Wszystkie słuchawki w nowej linii to ultra luksusowe produkty skierowane wyłącznie do zamożnych fanów sportów wyścigowych. Lista nowości składa się z następujących modeli:

  1. T10 True Wireless – topowe dokanałówki true wireless ze przetwornikiem armaturowym, obsługą gestów i asystentem głosowym, cena to około 1000 euro + VAT
  2. T5 Sport – dokanałówki true wireless, odporne na wodę i pył zgodnie z normą IP67 w cenie około 250 euro + VAT
  3. HP1 – nauszne słuchawki z 30 godzinną baterią w cenie około 550 euro + VAT

 

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki Bluetooth
Słuchawki Klipsch McLaren F1

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony