Sennheiser HD 450BT i HD 350BT

Sennheiser przedstawia dwie nowe pary słuchawek nausznych Bluetooth z aptX Low Latency: HD 450BT (wyposażone również a aktywną redukcję szumów ANC) oraz HD 350BT, które mają zastąpić znane już od długiego czasu HD 4.40 oraz 4.50BTNC.

Nowe nauszniki od Sennheisera mają być wyposażone w najnowocześniejszy moduł Bluetooth 5.0 z zapewnieniem najlepszej jakości dźwięku bez opóźnień zarówno dla urządzeń Apple (z powodu zastosowania kodeka AAC), jak i Android (dzięki aptX oraz aptX Low Latency).

Bateria nowych modeli Sennheisera ma starczyć na 30 godzin odsłuchu muzyki i jest ładowana przez USB C. Co więcej, producent wyposażył oba modele w obsługę smart asystentów głosowych: Siri oraz Google Asystenta.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

Wśród różnic warto wyszczególnić to, że model 450 posiada wbudowany system aktywnej redukcji szumów i możliwość klasycznego odtwarzania „po kablu” w przypadku całkowitego rozładowania baterii. Model 350 odchodzi od tego standardu.

Oba modele łączą się z aplikacją Sennheiser Smart Controll App, która pozwala dostosowywać brzmienie do osobistych preferencji użytkowników.

 

Sennheiser App

 

Zarówno HD 450BT jak i HD 350BT będą dostępne w kolorze czarnym i białym.

 

Cena i specyfikacja słuchawek Sennheiser HD 450BT w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja słuchawek Sennheiser HD 350BT w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki Bluetooth

 

Sennheiser HD 450BT i 350BT