FiiO M15

FiiO wprowadza do oferty nowy, flagowy odtwarzacz z serii M. Wraz z nowym rokiem witamy M15, czyli urządzenie oparte na systemie Android, które ma zapewnić najwyższą jakość brzmienia w każdych warunkach.

Zacznijmy od konkretów technicznych. FiiO M15 posiada wbudowany podwójn przetwornik DAC AK4499EQ oraz chipy Exynos 7872 i XMOS XUF208 i trzeciej generacji płytkę FPGA oraz 3GB pamięci RAM.

 

FiiO M15

 

Dotykowy ekran Gorilla Glass posiada przekątną 5.15 cali. Wszystkie dodatkowe przyciski do obsługi umieszczone są po lewej części obudowy. Producent zapewnił również jeden dodatkowy, multifunkcyjny guzik, który użytkownik może zaprogramować zgodnie ze swoimi potrzebami. Wygodne i praktyczne! FiiO zadbało również o wygodną kontrolę głośności, stosując analogowy potencjometr w postaci pokrętła umieszczonego na górnej części urządzenia.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

Bateria FiiO M15 umożliwia do 15 godzin odtwarzania i posiada funkcję szybkiego ładowania. A skoro o odtwarzaniu mowa, warto zwrócić uwagę na pliki, które urządzenie obsługuje. W ich szerokiej gamie znajdują się formaty bezstratne jak FLAC, WAV czy WMA Lossless, a także stratne jak MP3 czy WMA. Nie zabrakło również wsparcia dla plików DSD, aż do DSD256 oraz MQA.

 

FiiO M15

 

Wszystkie te pliki można przechowywać w wewnętrznej pamięci urządzenia, którą producent udostępnia w wymiarze 64GB. Można ją rozszerzyć do 2TB za pomocą kart MicroSD.

M15 podłączymy do przewodowych słuchawek przez złącze 2.5mm, 3.5mm oraz 4.4mm. Dodatkowo urządzenie wspiera DLNA, AirPlay, WiFi oraz Bluetooth z obsługa kodeków SBC, AAC, aptX Low Latency, aptX HD oraz LDAC.

Cena i specyfikacja odtwarzacza przenosnego FiiO M15 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - odtwarzacze przenośne

 

FiiO M15