iFi Audio hip-dac
 

iFi Audio prezentuje kolejny przetwornik DAC w ofercie, który do złudzenia przypomina… piersiówkę (i stąd też jego nazwa). Chociaż nie napijemy się z niego alkoholu, to możemy wycisnąć całkiem soczyste brzmienie.

Hip-dac ma być rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy poszukują ulepszeń dźwięku ze swojego telefonu, tabletu czy laptopa. I chociaż nie jest wodoodporny jak by to na piersiówkę przystało, to jego specyfikacja jest zdecydowanie dobra.

Urządzenie zostało wyposażone w przetwornik cyfrowo analogowy Burr Brown. Swój wybór producent argumentuje jego wyjątkową muzykalnością i architekturą True Native.

 

iFi Audio hip-dac

 

Hip-dac ma odtwarzać pliki PCM oraz DSD do DSD 256 z obsługą rozdzielczości do 32bit/384kHz. Aktualnie odtwarzany format jest wskazywany za pomocą diód led umieszczonym przy zakrętce, tfu, pokrętle głośności.

To, co według iFi odróżnia hip-dac od produktów konkurencji, to zaawansowany system zegara taktującego, eliminujący jitter oraz zniekształcenia aż do procesu konwersji, a także układ XMOS, który przetwarza dane audio na wejściu USB, który jest dokładnie projektowany przez iFi dla zachowania jak największej wierności dźwięku.

 

iFi Audio hip-dac

 

Urządzenie wyposażone jest w dwa porty USB: typu A do transmisji danych oraz C do ładowania baterii, która wystarcza do 12 godzin odsłuchu (w zależności od ustawionej głośności i wymagań słuchawek). Te mogą być podłączone za pomocą złączy 3.5mm oraz 4.4mm Pentaconn.

W skład zestawu razem z hip-dac wchodzi kabel USB C i A do podłączania urządzeń z systemem Android oraz laptopów. Niestety właściciele akcesoriów z nadgryzionym jabłkiem będą musieli dokupić niezbędną przejściówkę oddzielnie.

 

Cena i specyfikacja iFi Audio hip-dac w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wzmacniacze słuchawkowe

 

 

iFi Audio hip-dac

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony