Fyne Audio F701
 

Nowe kolumny wprost ze Szkocji – Fyne Audio przedstawia F701, czyli kolejny w ofercie model podstawkowy bazujący na technologiach z topowej serii F1.

Co prawda w Europie kolumny są dostępne już od jakiegoś czasu, ale w Polsce swoją premierę miały dopiero niedawno. Ta dwudrożna wyposażona jest w 200mm przetworniki IsoFlare, będący koaksjalną konstrukcją stożka średnio-niskotonowego i 25mm magnezowej kopułki wysokotonowej. Obudowa wyposażona jest w dolny bass reflex ze zintegrowanym dyfuzorem BassTrax.

 

Fyne Audio F701

 

Według specyfikacji technicznej, moc ciągła F701 (RMS) opiewa na 90W, nominalna impedancja: 8 Ohm, pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 35 do 34.000Hz, a zalecana moc wzmacniacza rekomendowana jest na przedział od 30 do 180W. Czułość kolumn mierzona jest na 91dB.

Fyne Audio F701 dostępne jest w trzech lakierowanych wykończeniach: Piano Gloss Walnut, Piano Gloss Black oraz Piano Gloss White. Dodatkowo do kolumn dedykowane są dostępne oddzielnie standy z możliwością przeprowadzenia kabli.

Cena i specyfikacja Fyne Audio F701 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów w tej kategorii kliknij tutaj - kolumny podstawkowe

Fyne Audio F701 z maskownicamiDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony