Spotify Pet Playlist
 

Spotify walczy o równouprawnienie – w dostępnie do muzyki ludzi i zwierząt ;) Od niedawna w aplikacji można stworzyć playlistę dedykowaną specjalnie dla naszych czworonożnych przyjaciół: psów, kotów, chomików, a nawet iguan.

Pet playlist ma być dostosowana do charakteru i usposobienia pupila, by umilać mu czas, gdy opiekun jest nieobecny w domu, bądź towarzyszyć wspólnym zabawom. Stąd podczas tworzenia spersonalizowanej playlisty, Spotify prosi o określenie, czy zwierzak jest raczej wesoły, aktywny, przyjacielski i ciekawy świata, czy też należy raczej do klasycznych „kanapowców”, jest nieśmiały i chodzi własnymi ścieżkami.

 

Spotify Pet Playlist

 

Po odpowiednio skalibrowanym profilu zwierzęcego przyjaciela, Spotify generuje playlistę na podstawie słuchanej przez nas muzyki. My sprawdziliśmy, czy przypadnie do gustu Barremu – psu jednego z naszych pracowników. Testy, czy wybrane piosenki przypadną mu do gustu wciąż trwają.

 

Pet Playlist Spotify

 

Pomysł Spotify oprócz tego, że ciekawy, zabawny i świeży, to w dodatku może przynieść realne zyski tym, którzy rzeczywiście skorzystają z sugestii i po wyjściu z pracy pozostawią aplikację odpaloną z myślą o psie, kocie, chomiku, czy wspomnianej iguanie. W końcu to z odtworzeń kolejnych utworów Spotify utrzymuje swoją działalność. Sprytne!

Spotify Pet

Komentarze  

0 #1 Paweł 2020-02-10 18:56
Jestem ciekaw wyników. Pomysł sam w sobie ciekawy a bohater artykułu uroczy!
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony