Ultrasone Ruby Sunrise
 

Ultrasone przedstawia iście kolekcjonerski model słuchawek dokanałowych: bliźniaczy do Saphire model Ruby Sunrise w edycji limitowanej 100 sztuk na cały świat.

Ruby Sunrise to 4-drożna konstrukcja wykorzystująca sześć przetworników: cztery zbalansowane drivery armaturowe (po dwa na niskie i średnie tony) i elektrostatyczny podwójny tweeter. Wszystkie są zamknięte w całkowicie aluminiowej obudowie z charakterystyczną, czerwoną oprawą.

 

Ultrasone Ruby Sunrise Accessories

 

1,2-metrowy kabel Ruby Sunrise posiada 2-pinowe wtyki pokryte złotem i zakończony jest wtykiem 3,5mm jack. Dodatkowo, jako opcję, do słuchawek można dobrać kabel symetryczny dla dodatkowej optymalizacji sygnału.

Według specyfikacji technicznej, Ruby Sunrise ma przetwarzać pasmo od 10 do 50.000Hz z impedancją 25 Ohm i skutecznością 106dB.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

W skład podstawowego zestawu wchodzi twarde etui zapinane na zamek do wygodnego i bezpiecznego przechowywania słuchawek, zestaw 3 par gumek dokanałowych SpinFit w różnych rozmiarach oraz zestaw pianek Comply (3 pary TX-500 w rozmiarach S/M/L). Producent zapewnia także brandowaną szmatkę do czyszczenia.

Ultrasone zaleca stosowanie Ruby Sunrise z dowolnym playerem lub telefonem – pod warunkiem, że sygnał zostanie dodatkowo wzmocniony zewnętrznym wzmacniaczem.

 

Słuchawki Ultrasone w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki dokanałowe

 

Ultrasone Ruby Sunrise

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony