Advance Paris PlayStream A5
 

Advance Acoustics wyodrębnia linię Advance Paris, a w niej nowy amplituner stereo PlayStream A5 z funkcjami sieciowymi, w tym z dostępem do najpopularniejszych usług strumieniujących.

Urządzenie zapewnia moc 80W na kanał przy obciążeniu 8 Ohm i pracuje w klasie AB. Pasmo przenoszenia mieści się w granicach od 20 do 80.000Hz, stosunek sygnału do szumu mierzony jest na 98dB, natomiast zniekształcenia harmoniczne poniżej 0.004%. Pod obudową znajduje się przetwornik DAC AKM WM8740 i AK4113 odpowiedzialny za przetwarzanie plików w rozdzielczości PCM do 96kHz przez wejście optyczne i do 192kHz przez wejście koaksjalne.

PlayStream A5 obsługuje najpopularniejsze serwisy strumieniujące, w tym Spotify, Deezer, Quobuz, Tidal oraz radio internetowe TuneIn. Na tylnym panelu znajdziemy złącze Ethernet oraz miejsce na podłączenie opcjonalnego modułu Bluetooth od Advance: X-FTB01 lub X-BTB02, obsługujących kodek aptX HD.

Tylny panel obfituje zarówno w złącza analogowe, jak i cyfrowe, w tym trzy wejścia optyczne oraz wejście koaksjalne, złącza USB (w tym jedno do serwisowania), 5 wejść 2xRCA, wejście phono, wyjście pre-out i dwa wyjścia subwooferowe. Na pokładzie również podwójny trigger. Z przodu urządzenia producent umieścił dwa złącza słuchawkowe: na duży i mały jack.

Cena i specyfikacja amplitunera Advance Paris PlayStream A5 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - amplituner stereo

 

Advance Paris PlayStream A5

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony