Momentum True Wireless 2
cena od 1249.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Sennheiser prezentuje drugą wersje swojego flagowego modelu słuchawek True Wireless. Specyfikacja jasno wskazuje, że to rywal celowany bezpośrednio w produkt Apple.

Momentum True Wireless w nowej odsłonie zyskują aktywną redukcję szumów (ANC), większą pojemność baterii oraz odświeżony design. Ale po kolei.

Oprócz wspomnianego ANC, Sennheiser oferuje również funkcję Transparent Hearing, która pozwala na porozumiewanie się bez potrzeby zdejmowania słuchawek z uszu. Dodatkowo, producent zapewnia o znakomitej izolacji pasywnej. Możemy w to uwierzyć: w zestawie znajdziemy silikonowe gumki dokanałowe w czterech rozmiarach: XS, S, M i L, zatem każdy dopasuje coś dla siebie.

 

Sennheiser Momentum True Wireless 2

 

Bateria Momentum True Wireless 2 została powiększona, zapewniając nie 4 (jak w przypadku pierwszej generacji doków), a 7 godzin odsłuchu na jednym ładowaniu, z możliwością doładowania za pośrednictwem przenośnego etui, które zapewnia kolejne 3 pełne naładowania. Łącznie zyskujemy 28 godzin wolności od kabli (oczywiście w zależności od tego, jak eksploatujemy słuchawki: na jakim poziomie głośności prowadzimy odsłuch i czy korzystamy z funkcji ANC).

W Momentum True Wireless 2 Sennheiser zastosował 7mm przetworniki dynamiczne zaprojektowane i wytworzone w głównej siedzibie firmy w Niemczech. Nowe głośniki są o 2mm mniejsze niż te zastosowane w poprzedniej wersji, co spowodowane jest zapewne zmianami w designie i bryle słuchawek. A mówią o wyglądzie, warto dodać, że Sennheiser zdecydował się na wprowadzenie nowej wersji kolorystycznej. Teraz Momentum oprócz czerni dostępne będą również w kolorze białym.

 

Sennhsier Momentum True Wireless 2

 

Momentum w wersji True Wireless wykorzystują moduł Bluetooth w wersji 5.1 z obsługą kodeków aptX. Producent zapewnia także wodoodporność potwierdzoną certyfikatem IPX4 – oznacza to, że bez szwanku przetrwają lekkie zachlapania.

Nowe słuchawki łączą się z aplikacją Sennheiser Smart Control App dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS, gdzie można spersonalizować działanie przycisków dotykowych umieszczonych na dokanałówkach.


Cena i specyfikacja Sennheiser Momentum True Wireless 2 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki True Wireless

 

Sennheiser Momentum True Wireless 2

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony