iFi Audio iDefender
 

iFi wychodzi naprzeciw audiofilom, którzy jako źródło stosują komputery stacjonarne i laptopy, podłączając się do portów USB. iSilencer+ oraz iDefender+ mają eliminować szum elektryczny, a co za tym idzie zniekształcenia, a także zmniejszać ewentualne opóźnienia.

Po co w ogóle takie urządzenia? Porty USB to uniwersalne interfejsy, które zostały zaprojektowane do transferu danych z jednego urządzenia na drugie. Po prostu. Nikt nie dba raczej o to, by proces ten odbywał się z pominięciem zakłóceń czy zniekształceń, w końcu przy przenoszeniu plików tekstowych czy obrazów nie ma to większego znaczenia. Jednak podczas transmisji audio, sygnał narażony jest na zniekształcenia i powstawanie artefaktów (ot chociażby od kliknięć myszki czy klawiatury), a także opóźnienia.

 

iFi Audio iSilencer

 

Na papierze port USB jest w stanie transmitować sygnał hi-res w maksymalnej rozdzielczości i to z precyzją bit-perfect. W praktyce jego złożoność i wielozadaniowość powoduje, że nie otrzymujemy tak bajecznych rezultatów. I tu na scenę wchodzą nowości od iFi Audio.

iSilencer+ znaliśmy już wcześniej, teraz poznajemy jego wersję 3.0. I to w trzech wariantach, które mają pokryć zapotrzebowanie właścicieli dowolnych komputerów: ze złączami USB-A na USB-A, USB-C na USB-A oraz USB-C na USB-C. Wszystkie obsługują standard 3.0 Superspeed i są wstecznie kompatybilne. Urządzenie ma eliminować zakłócenia elektromagnetyczne (EMI/RFI), wykorzystując filtry pasywne i technologię obwodów iFi ANC II. Ma on również mieć zbawienne działanie na jitter.

 

iFi Audio iSilencer

 

iDefender+ jest urządzeniem odrobinę bardziej wyspecjalizowanym niż iSilencer+. Jego zadaniem jest rozwiązywanie problemów pętli uziemiających, mogących powodować irytujące buczenie czy szum. Po wykryciu nieprawidłowości iDefender+ ma odłączać nadmiarowe uziemienia i eliminować słyszalny szum.

Cena i specyfikacja iFi Audio iSilencer+ w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja iFiAudio iDefender+ w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Akcesoria komputerowe

 

iFi Audio iDefenderDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony