FiiO M3Pro
 

FiiO prezentuje nowy przenośny odtwarzacz hi-res M3Pro, który w założeniu ma być starszym bratem znanego już modelu M3K.

Chociaż M3K jest naprawdę nieźle wyposażonym playerem, to w porównaniu z innymi modelami od FiiO wypada jednak dość blado. Mowa chociażby o niewielkim ekranie, który nie jest sterowany dotykowo – w tym celu wbudowany został dodatkowy panel z sensorem. Limitowane są również obsługiwane formaty, niektórzy mogą uskarżać się również na brak obsługi USB Audio.

 

FiiO M3Pro

 

Z takimi funkcjonalnościami szła oczywiście odpowiednio niższa cena, a teraz idzie nowy M3Pro. Chociaż na metce zobaczymy kwotę odrobinę wyższą, to jest ona zrekompensowana wieloma poprawkami i ulepszeniami.

M3Pro wyposażony jest w 3.5-calowy ekran dotykowy IPS TFT i odtwarza bezstratne pliki hi-res dzięki obecności procesora sygnału ESS Sabre ES9218P (wcześniej: AKM AK7376A). Pliki PCM mogą być przesyłane w rozdzielczości do 94bit/192kHz, nie zabrakło również wsprawcia dla DSD128.

Ulepszona została również moc: zamiast 23W otrzymujemy 75mW mocy na wyjściu słuchawkowym.

 

FiiO M3Pro

 

Nie skorzystamy z sieci Wi-Fi czy Bluetooth, ale własną bibliotekę muzyczną możemy przechowywać na karcie microSD – M3Pro obsłuży modele o pamięci do 2TB.

Kliknij i sprawdź cenę i specyfikację FiiO M3Pro w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - odtwarzacz przenośny hires

 

FiiO M3Pro

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony