Denon AVC
 

Denon z nową serią X wchodzi w świat 8K. W portfolio producenta dumnie prezentują się cztery nowe pozycje dedykowane do kina domowego: AVC-X6700H, AVC-X4700H, AVCX3700H oraz AVR-X2700H.

Wygląda na to, że Denon jako pierwszy przedstawił światu swoje propozycje amplitunerów ze wsparciem 8K. W specyfikacji odnajdziemy obsługę 8K przy 60Hz oraz 4K przy 120Hz z obsługą pass-through oraz możliwością upscalingu materiałów HD do 8K. W menu także obsługa HDR, w tym HDR10+ i Dynamic HDR oraz Dolby Vision. Co więcej, Denon zainwestował w wykorzystanie nowej funkcji HDMI jaką jest Quick Media Switching, czyli QMS. Pozwala ona na szybkie przełączanie źródeł i ich rozdzielczości czy częstotliwości klatkowania, by wyeliminować efekt wyciemnienia ekranu.

 

Denon AVC-X

 

Co z audio? Najwyższy model oferuje możliwość konfiguracji 11-kanałowej, kolejny w ofercie: 9-kanałowej. Oba obsługują Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X, DTS Virtual:X i Auro-3D.

Denon zadbał również o gamerów, którym oferuje funkcję Variable Refresh Rate oraz Auto Low Latency Mode, automatycznie przełączającą urządzenie w tryb Game Mode dla zredukowania opóźnień.

 

Urządzenia do kina domowego w sklep.RMS.pl

 

W kwestii kalibracji, najniższy model X2700H wspiera Audyssey MultEQ, zaś pozostałe: Audysseu MultEQ XT32. Co więcej, amplitunery zostały dodatkowo wyposażone w subEQ HT, czyli niezależne oprogramowanie do kalibracji subwoofera.

Podsumowując: zapowiada się nieźle. Tylko gdzie te treści 8K...


Cena i specyfikacja amplitunerów Denon w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - amplituner kina domowego

Denon AVC-XDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony