Astell&Kern A&futura SE200

SE200 to kolejny odtwarzacz przenośny w linii premium A&futura od Astell&Kern. Tym razem producent zaskakuje nie tylko nowym pomysłem na obudowę, ale również zupełnie nowy rozwiązaniem – nie tylko w swoim portfolio, ale również pierwszym tego typu wykorzystaniem na świecie.

Mowa o multi – DACu, czyli wykorzystaniu potrójnego przetwornika cyfrowo analogowego AKM AK4499EQ oraz dwóch ESS ES9068AS. Takie połączenie daje również większe możliwości użycia filtrów do lepszego dostosowania dźwięku do własnych preferencji.

 

Astell&Kern A&futura SE200

 

Implementacja aż trzech przetworników DAC zmusiła Astell&Kern do poważnych zmian w obwodach wzmacniających. Te zostały odseparowane, a sygnały oddzielnie dla zbalansowanego i niezbalansowanego kanału. Dzięki temu nie wywołują wzajemnych zakłóceń i interferencji.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

Astell&Kern nie odszedł od swojego charakterystycznego designu opartego o trapezoidalne wycięcia i zakrzywione linie odtwarzacza. Tym razem jednak szkło z tylnego panelu obudowy zostało wymienione na płytkę ceramiczną: według producenta ma to nie tylko wpłynąć na wyższą estetykę i wzmocnienie wrażenia obcowania z produktem premium, ale też zapewnić lepszy transfer danych przez zamknięte w obudowie moduły bezprzewodowe.

SE200 obsługuje Wi-Fi oraz Bluetooth. Z serwisów strumieniowych posłuchamy muzyki w MQA, obsługiwane są również pliki DSD, WAV czy FLAC, przechowywane w pamięci urządzenia (256GB) lub na karcie microSD o pojemności do 1TB. Słuchawki możemy podpiąć do niezbalansowanego wyjścia 3.5mm lub zbalanowanego 2.5mm (4pin).

 

Cena i specyfikacja Astell&Kern A&futura SE200 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - odtwarzacz przenośny

 

Astell&Kern A&futura SE200