RHA TrueConnect 2

To nie pomyłka: RHA przedstawia słuchawki TrueConnect po raz kolejny, czyli w wersji z numerem 2 w nazwie. Co się zmieniło, a co pozostało żywym wspomnieniem poprzednika?

Na pierwszy rzut oka – bez zmian. Pracownicy RHA podkreślają, że są zadowoleni ze swojego dotychczasowego projektu, który był pomyślany tak, by jak najlepiej pasywnie izolować użytkownika od szumów i hałasów z zewnątrz.

 

TrueConnect 2

 

Imponującej zmianie poddano za to baterię: zamiast 25 godzin, teraz możemy cieszyć się aż 44 godzinami odsłuchu: 9 na pojedynczym ładowaniu słuchawek i kilka dodatkowych cykli doładowywanych z dedykowanego etui z powerbankiem. Warto tu również podkreślić obecność funkcji szybkiego ładowania: już 10 minut ładowania zapewnia nam do godziny odsłuchu.

 

Słuchawki w sklep.RMS.pl

 

RHA ulepszyło również ochronę przed wodą, potem i kurzem, potwierdzoną certyfikatem IP55. Dodatkowo, w TrueConnect 2 wprowadzono podwójny mikrofon, który ma lepiej wychwytywać i blokować hałas, zapewniając wyższej jakości dźwięk podczas rozmów telefonicznych.

Na pokładzie otrzymujemy Bluetooth 5.0, jednak bez aptX czy innych wymyślnych kodeków. Za to pod dotykowymi przyciskami na obudowach słuchawek kryją się przywołania asystentów głosowych Google Siri, Amazon Alexa oraz Google Assistant.

 

RHA TrueConnect 2

 

Nowością są wersje kolorystyczne: TrueConnect 2 dostaniemy w wykończeniu czarnym lub niebieskim.

Cena i specyfikacja słuchawek RHA TrueConnect 2 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki true wireless

 

RHA TrueConnect 2