Marantz SR8015

Było o najniższym wśród nowych modeli amplitunerów Marantz, więc teraz czas na przedstawienie najpotężniejszego z nowej serii. SR8015, bo o nim dziś mowa, ma oferować konfigurację 11.2, obsługę rozdzielczości 8K, dźwięk 3D oraz multiroom HEOS.

Najwyższy model wśród nowych amplitunerów kina domowego od Marantza oferuje 140W mocy ciągłej przy obciążeniu 8 Ohm i dwóch wysterowanych kanałach. Generowana jest przez symetryczny wzmacniacz o monolitycznej konstrukcji wzbogaconej o duży transformator toroidalny, który zamontowany został w centralnej części konstrukcji dla zapewnienia równowagi mechanicznej.

 

Marantz SR8015

 

8K? Nie problem. Aby odtwarzać treści w najwyższej rozdzielczości, należy skorzystać z dedykowanego wejścia 8K, obsługującego 8K przy 60Hz, 4K przy 120Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, HDR10, 3D i BT.2020.

W kwestii dźwięku również „nie ma biedy”. Na pokładzie znajdziemy zarówno Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, jak i DTS:X czy DTS Virtual:X. Co więcej, Marantz zainwestował również w DTS:X Pro. Aby jednak w pełni wykorzystać możliwości kodeka, należy wyposażyć się w dodatkowy, zewnętrzny wzmacniacz podłączony do SR8015, który ma sterować dwoma dodatkowymi kanałami.

SR8015 oferuje również możliwości technologii IMAX Enhanced, odpowiedzialnej za wyznaczenie standardu wysokiej jakości obrazu jak i dźwięku.

 

SR8015

 

Sterowanie odbywa się za pomocą pilota, aplikacji mobilnej lub asystentów głosowych: Google Assistant, Amazon Alexa lub Apple Siri, do wyboru, do koloru.

Cena i specyfikacja amplitunera kina domowego Marantz SR8015 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - amplituner kina domowego

SR8015