Klipsch T5 II True Wireless McLaren Edition

Zapowiadana już pod początku roku seria słuchawek Klipsch z McLarenem w końcu ujrzy światło dzienne – przynajmniej pod postacią dokanałówek TWS T5 II.

Tak jak może sugerować nazwa, T5 II True Wireless Spot McLaren Edition to tak naprawdę model T5 w drugiej odsłonie i limitowanym designie opartym o kolor Papaya Orange i sportowe logotypy McLarena.

Warto jednak podkreślić, że współpraca Klipscha i McLarena nie ogranicza się jedynie do jednej pary słuchawek. Oglądający najnowsze Grand Prix z pewnością zauważyli logotypy producenta audio na słuchawkach czy kombinezonach noszonych przez załogę zespołu F1.

 

Klipsch T5 II True Wireless McLaren Edition

 

Co więcej, obie marki zapewniają, że chcą tworzyć więcej niż marketingowy duet: chcą dostarczyć wspólne, nowoczesne rozwiązania przydatne w komunikacji podczas wyścigów.

O samych słuchawkach jeszcze: Klipsch T5 II True Wireless są wodo- i kurzoodporne, co zostało potwierdzone certyfikatem IP67. W zestawie znajdziemy szeroki wybór gumek dokanałowych w różnych rozmiarach o owalnym kształcie, co ma dodatkowo zwiększać komfort użytkowania i zapobiegać wypadaniu doków z ucha, a przy tym pasywnie tłumić wszelkie szumy i hałasy otoczenia.

Słuchawki obsługują asystentów głosowych jak Siri czy Google Assistant. Nie trzeba oczywiście dodawać o etui z funkcją powerbanka, który zapewnia w sumie aż 32 godziny odsłuchu.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki True Wireless

 

Klipsch T5 II True Wireless McLaren Edition