Spotify
 

Spotify brnie w podcasty coraz głębiej, wprowadzając zupełnie nową funkcję wideo. W ramach serwisu będziemy mogli zatem nacieszyć nie tylko uszy, ale i oczy.

Bez zbędnych testów A/B i badania rynku, Spotify stanowczo zapowiada wprowadzenie funkcji podcastów wzbogaconych o materiał wideo. Pierwsi twórcy już mogą wgrywać swoje filmy: mowa tu o takich hitach jak Book of Basketball 2.0 i Fantasy Footballers poświęcone koszykówce i futbolowi amerykańskiemu, Misfits, czyli grupy złożonej z graczy CS:GO, The Morning Toast dotyczący plotek z show-biznesu, H3 Podcast, Higher Learning with Van Lathan & Rachel Lindsay, a także The Rooster Teeth Podcast. Prawdopodobnie wkrótce również inni twórcy dostąpią tego „zaszczytu”, jednak póki co Spotify nie wydało w tym temacie oficjalnego komunikatu.

Oczywiście funkcja wideo ma nie blokować możliwości odtwarzania dźwięku po zablokowaniu ekranu czy przejściu do innych aplikacji – po prostu nie skorzystamy wówczas z udostępnionego nagrania. Będzie można również bez problemu pobrać ścieżkę dźwiękową podcastu do późniejszego odsłuchu w trybie offline.

Spotify

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony