Melodika MDSWG i MDSWYG: Nowe kable subwooferowe RCA w wersji Gunmetal

Melodika, największy polski producent kabli hi-fi i kolumn głośnikowych informuje o wprowadzeniu do oferty kabli subwooferowych w wersji Gunmetal: RCA – RCA oraz 2x RCA – RCA typu Y.

Najważniejszym parametrem każdego kabla subwooferowego jest szczelność pokrycia ekranem, dlatego Melodika jako jedyny markowy producent oferuje MDSWY Gunmetal Edition z ekranowaniem na poziomie 99% uzupełnionym o w pełni metalowe wtyki w cenie zaczynającej się już poniżej 100zł. MDSWY Gunmetal z żyłą z polskiej miedzi OFC 99.99% zamknięty w grubym płaszczu PVC to gwarancja solidności połączenia w każdych warunkach.

 

Melodika MDSW Gunmetal Edition

 

Najważniejsze cechy:

  • Solidnie i precyzyjnie wykonane
  • Rezystancja żyły roboczej <= 68 Ohm/km
  • Rezystancja ekranu<=13,5 Ohm/Km
  • Pojemność skuteczna żyła/ekran <= 61,95 nF/km
  • Przewód odporny na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol, wyśmienita udarność zarówno w pokojowej jak i niskiej temperaturze, wysokie pochłanianie energii mechanicznej, dobra odporność na ścieranie

 

Melodika MDSWY Gunmetal Edition

 

MDSWY Gunmetal Edition to wyjątkowa wśród kabli do subwooferów konstrukcja oparta na połączeniu symetrycznym z gęsto plecionym ekranowaniem. Niezwykle solidne mocowanie wtyków wraz z dodatkową grubą warstwą izolacji pozwala to na całkowite wyeliminowanie jakiegokolwiek brumienia subwoofera pochodzącego ze słabej jakości kabla. Ponadto, każdy kabel wyprodukowany przez Melodikę zostaje poddany testom przed wysyłką do klienta końcowego.

Ceny i specyfikacje kabli subwooferowych Melodika Gunmetal w sklep.RMS.pl >>

 

Melodika MDSWY Gunmetal Edition