iFi Audio Zen Can
 

iFi złapało swój zen i nieźle się go trzyma: do popularnej serii w której skład wchodzi Zen Blue i Zen DAC dołącza analogowy wzmacniacz słuchawkowy Zen Can.

Według producenta Zen Can ma posiadać funkcjonalności na miarę hi-endowego wzmacniacza słuchawkowego, a jego oryginalna cena ma nie odbierać od reszty komponentów z serii. Cała konstrukcja opiera się o obwody wzmacniające w klasie A, które zostały zaprojektowane pierwotnie do flagowego wzmacniacza Pro iCan, którego cena jest 12-krotnością zapowiadanej ceny Zen Can. Robi wrażenie.

Specyfikacja podpowiada, że Zen Can poradzi sobie nawet z wyjątkowo prądożernymi słuchawkami planarnymi, dzięki mocy 160mW przy 32 Ohmach.

 

iFi Audio Zen Can

 

Co oznacza w pełni analogowy wzmacniacz? Że próżno szukać na nim jakiekolwiek wejścia cyfrowego, w tym USB. Zen Can połączymy zatem z dowolnym źródłem, ale za pomocą wyjść analogowych, na przykład słuchawkowego do odtwarzacze przenośnego, smartfona czy laptopa lub RCA, do przedwzmacniacza czy odtwarzacza CD. Chyba, że sparujemy go z Zen Blue – wówczas do gry wchodzi także łączność bezprzewodowa.

Design nie odbiega od pozostałych urządzeń z serii Zen: pokrętło głośności w centralnej części frontowego panelu, otoczone szeregiem innych przycisków, selektorów (między innymi opcji Xbass czy 3D) i złączy słuchawkowych 6.3mm oraz 4.4mm Pentaconn.

Cena i specyfikacja iFi Audio Zen Can w sklep.RMS.pl >>

Po inne produkty z tej kaqtegorii kliknij tutaj - wzmacniacz słuchawkowy

 

iFi Audio Zen Can

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony