Marantz NR1711
 

Płaski jak naleśnik, multimedialny jak komputer, mądry jak smartfon – tak w skrócie wygląda nowy Marantz.

NR1711 to amplituner 7.2 kanałowy, który jak twierdzi producent, wyróżnia się na rynku obsługą sygnałów 8K w 60Hz, systemem multiroom HEOS oraz kontrolą głosową za pomocą asystentów.

marantz nr1711

Marantz podaje, że najważniejszą cechą NR1711 na tle konkurencji jest niska, bo ledwo 20 centymetrowa obudowa, która pozwala lepiej zagospodarować miejsce, a także łatwiej ukryć amplituner w zamkniętym meblu. Trzeba jednak pamiętać o tym, że brak odpowiedniej wentylacji i zamykanie urządzenia w zabudowanym meblu może grozić w długim czasie przegrzaniem i przepaleniem. Warto mieć na uwadze, że ustawienie NR1711 w szczelinę o wysokości 21cm skończy się awarią – wcześniej lub później.

marantz nr1711

Ciekawie wygląda sekcja video, która obsługuje HDMI 2.1 ze wszystkimi dobrodziejstwami nowego złącza – 8K przy 60Hz, co ciekawsze dla gamerów 4K przy 120Hz, a także VRR. Co niemniej ważne obsługa 8K odbywa się tylko za pomocą jednego wejścia HDMI. 5 pozostałych działa w HDMI 2.0.

marantz nr1711

W kwestii sekcji audio producent nie podaje szczegółów poprzestając na informacji, że amplituner generuje 50W przy 8 omach w trybie stereo. Oznacza to, że w trybie 5 i 7 kanałowym mocy będzie jeszcze mniej.

marantz nr1711

Funkcjonalność multiroom jest realizowana za pomocą aplikacji HEOS oraz analogowo przez preout stereo lub wyjścia głośnikowe, jeśli poprzestaniemy na klasycznym 5-kanałowym kinie domowym.

Cena i specyfikacja amplitunerów Marantz NR1711 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - amplituner kina domowego

 

 

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony