Melodika MDP
 

Melodika, największy polski producent kabli hi-fi i kolumn głośnikowych informuje o wprowadzeniu do oferty kabli MDP w wersji Gunmetal Edition.

Kabel zasilający Melodika MDP to w powszechnej opinii najlepiej wykonany produkt w swoim segmencie cenowym, który staje w szranki nawet z najdroższymi kablami zasilającymi na rynku od najlepszej japońskiej konkurencji. Dlatego cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników.

 

Melodika MDSW Gunmetal Edition

 

Pomimo znakomitych recenzji prasowych i powszechnego uznania wśród klientów Melodika wprowadziła kolejne poprawki do kabla zasilającego jak zwykle nie podnosząc przy tym ceny - wszystkie te nowości zostały uwzględnione w wersji kolorystycznej Gunmetal Edition.

Tak jak w klasycznej wersji Purple Rain, także wersja Gunmetal Edition otrzymała udoskonalone wtyki, aby lepiej zabezpieczały zarówno jakość połączenia, jak i bezpieczeństwo urządzeń. Nowe wtyki zapewniają dużo lepszy kontakt i przepływ energii elektrycznej.

Bez zmian pozostał największy atut Melodiki - 80 procentowy ekran z czystej miedzi OFC. Dlatego kabel Melodika MDP świetnie nadaje się nie tylko zastosowań hi-fi ale także do sprzętu medycznego, pomiarowego, laboratoryjnego i innych urządzeń wrażliwych na oddziaływanie pola elektromagnetycznego lub zakłóceń płynących z sieci.

 

Melodika MDSWY Gunmetal Edition

 

Dlaczego warto wypróbować kabel sieciowy z ekranowaniem?
Źródłem największym zakłóceń w sieci elektrycznej są urządzenia działające w domu np lodówka, zmywarka, oświetlenie LED. Każde z nich emituje do sieci szum elektryczny. Ten jest zazwyczaj niezauważalny i niesłyszalny w tanich urządzeniach audio, które mają umiarkowane parametry. Jednak w przypadku bardziej wysublimowanego sprzętu, w którym odstęp sygnału od szumu wynosi więcej niż 90dB zaś zniekształcenia mniej niż 0,1%, zakłócenia te mogą mieć negatywne znaczenie - przede wszystkim pogarszać jakość wysokich tonów, co objawia się pogorszeniem rozdzielczości dźwięku i sceny muzycznej.

 

Konstrukcja:
• Przewód 3x2,5mm2 - 50 x 0,24mm
• kabel jest ekranowny miedzianym oplotem na poziomie minimum 80%
• przewodnik: polska miedź beztlenowa OFC 99.99% (klasa 4N)
• Wysokiej jakości przewód zasilający do systemów audio klasy Hi-fi, Hi-end
• Zakończony wtykiem schuko oraz gniazdem IEC C13 (typowe gniazdo stosowane w większości wzmacniaczy)
• Geometria: przewodniki wzajemnie ze sobą skręcone, ekranowane
• przewód posiada certyfikat CE
• Dielektryk: 3 warstwy izolacji z PVC sprawia, że przewód idealnie nadaje się do instalacji podtynkowej w ściany np. do kina domowego lub systemu multiroom (wierzchnia warstwa przewodów Melodika została wykonana z specjalnie modyfikowanego PVC o podwyższonej odporności dzięki czemu bez problemu przewód można kłaść pod tynk lub beton bez obawy o uszkodzenie przewodu)
• Rezystancja żył: (DC w 20°C): 4,37 Ohm/100m lub mniejsza
• Rezystancja izolacji: >=1 G Ohm/km
• Próba napięciowa 1kV

Ceny i specyfikacje kabli zasilających Melodika Gunmetal w sklep.RMS.pl >>

 

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony