Yamaha RX-V4A
 

Znany producent sprzętu audio i kina domowego – Yamaha wprowadził na rynek nowe modele amplitunerów kina domowego. Jednym z nich jest RX-V4A.

Yamaha RX-V4A

Yamaha RX-V4A to 5-kanałowy amplituner kina domowego wyposażony w komplet złącz HDMI (4 wejścia, 1 wyjście) z HDCP 2.3 i eARC obsługujących rozdzielczość 8K/60 Hz. Ponadto nowe urządzenie jest zgodne z HDR10 i HDR10+, które wykorzystują dynamiczne metadane, zapewniające głębszy kontrast i realistyczny obraz.

Yamaha RX-V4A

Yamaha zadbała również o graczy. Model RX-V4A posiada funkcje dedykowane do gier: VRR (Variable Refresh Rate), ALLM (Auto Low Latency Mode), QMS (Quick Media Switching) i QFT (Quick Frame Transport), które zapewniają większą płynność oraz wygładzenie przejść , a także mniejsze opóźnienia w grach lub filmach.

Tak jak w poprzednich modelach amplitunerów, tak i tutaj zostały zastosowane wiodące technologię Yamahy m.in.: MusicCast Surround, która pozwala na bezprzewodowe połączenie się z głośnikami, a także Cinema DSP 3D oraz automatyczną kalibrację pomieszczenia YPAO.

 Yamaha RX-V4A

Amplituner od Yamahy został wyposażony w wzmacniacz o nowej konstrukcji, reagującej na gwałtowne zmiany poziomu wejściowego, zapewniającej przy tym precyzyjną i stabilną transmisję sygnału.

Yamaha RX-V4A

Yamaha zapewnia prostą konfigurację oraz użytkowanie. Urządzeniem można sterować przy pomocy telefonu czy tabletu z zainstalowaną, dedykowaną aplikacją MusicCast App lub AV Setup Guide, która pomaga w ustawieniu amplitunera. Łatwą kontrolę urządzenia zapewniają również asystenci głosowi tacy jak: Alexa lub Asystent Google. Użytkownicy urządzeń z nadgryzionym jabłkiem nie zostali pominięci: Yamaha RX-V4A obsługuje również AirPlay 2 i Siri.

Nowy model amplitunera posiada wbudowane serwisy strumieniujące takie jak Spotify, czy Tidal, a także radio internetowe. Muzykę możemy odtwarzać bezprzewodowo, dzięki Wi-Fi oraz Bluetooth.

 

Cena i specyfikacja Yamaha RX-V4A w sklep.rms.pl ->>

Zobacz wszystkie urządzenia w kategorii amplitunery kina domowegoDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony