NuPrime SW8
 

Rafko Dystrybucja informuje o wprowadzeniu na polski rynek switcha sieciowego SW8.

NuPrime SW8

SW8 to high-endowy 8 portowy switch sieciowy, który poprawia jakość sygnału sieciowego poprzez redukcję szumu i zakłóceń. Im więcej błędów w ruchu sieciowym, tym częściej urządzenia muszą komunikować się ze sobą w celu ponownego przesłania brakujących pakietów. A to powoduje spadek wydajności sieci, co pociąga za sobą spadek jakości dźwięku.

NuPrime SW8

NuPrime zdecydował się na klasyczne rozwiązanie poprawiające przetwarzanie sygnału cyfrowego - redukcję szumu elektrycznego, którego źródłem są obwody zasilające oraz sam zasilacz. Do tego celu zastosowano:

  • dedykowane zasilanie ze stabilizacją napięcia spełniające medyczną normę IEC60601,
  • dwa dedykowane izolatory szumów dla głównego zasilania i dwa dla głównego zegara.

NuPrime SW8

Ponadto, użyto zegara TCXO oraz absorbera zakłóceń EMI SANA, aby obniżyć błąd jittera i poprawić stabilność transmisji. W końcu, OMNIA SW8 jest odporna na fale elektromagnetyczne, jakie generują sieci GSM, Wi-Fi, Bluetooth i inne dzięki aluminiowej obudowie.

NuPrime SW8

Inżynierowie producenta są przekonani, że w przypadku hi-endowych systemów różnica przy zastosowaniu SW8 objawia się słyszalnie lepszą jakością dźwięku. Pomiary wskazują na jednoznaczną poprawę jakości sygnału np pomiary jittera wskazują o obniżenie wartości nawet o połowę.

Cena i specyfikacja NuPrime Omnia SW8 w sklep.rms.pl ->>

Zobacz wszystkie urządzenia w kategorii Karty rozszerzeń dla PC/LaptopówDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony