Musical Fidelity M6sr DAC
 

Musical Fidelity M6sr DAC - Roon, DSD, Hi-Res Audio, preamp, wzmacniacz słuchawkowy i niepowtarzalne brzmienie Musical Fidelity

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel Musical Fidelity w Polsce, wprowadza do sprzedaży przetwornik Musical Fidelity M6sr DAC.

Musical Fidelity M6sr DAC

M6sR to nowa rewizja przetwornika M6s, który zyskał rekomendacje od wszystkich liczących się magazynów hi-fi. W założeniu M6sR ma być sercem każdego systemu stereo opartego na plikach i strumieniowaniu.

Za przetwarzanie sygnałów w M6sR odpowiada przetwornik Sabre z technologią HyperStreaming II, który jest zdolny upsamplować sygnał audio do poziomu 32 bitów i 768 kHz. Przetwornik posiada 3 wejścia optyczny i 3 koaksjalna, a także USB, zgodne z Roonem, co potwierdza stosowny certyfikat.

Musical Fidelity M6sr DAC

Wisienką na torcie jest przetwarzanie sygnałów DSD, aż do poziomu DSD256, w trybie natywnym poprzez najnowszą wersję sterownika ASIO. Nowością jest zmiana miejsca produkcji - teraz M6sR jest produkowany w Unii Europejskiej. Jak zauważa producent pozwala to na jeszcze lepszą kontrolę jakości, która realizowana jest od razu na miejscu. W produkcji w większy stopniu biorą też udział europejscy poddostawcy.

M6sR formalnie nazywany jest przetwornikiem DAC, ale tak naprawdę jest pełnowartościowym:

  •  przedwzmacniaczem stereo z wyjściem RCA / XLR przygotowanym do współpracy z końcówkami mocy np M6PRX
  • wzmacniaczem stereo o mocy 1,5W RMS, zdolnym do wysterowania każdych słuchawek na rynku

Parametry techniczne M6sR DAC podobnie jak jego poprzednika znacząco przekraczają możliwości typowego systemu stereo. Zarówno separacja kanałów, pasmo przenoszenia, zakres dynamiki oraz stosunek sygnału do szumu znacząco przekracza możliwości współczesnych kolumn i wzmacniaczy.

Musical Fidelity M6sr

Dźwiękowo M6sR DAC charakteryzuje się muzykalną neutralnością. Liniowość połączona z dużą barwnością to najkrótszy opis dźwięku Musicala. Rolą przetwornika DAC jest oddać dźwięk z jak najmniejszą liczbą przekłamań, odzwierciedlić każdy szczegół, ułożenie sceny, jej szerokość i głębokość. M6sR DAC wywiązuje się z tej roli tak dobrze, że z powodzeniem może służyć jako źródło dźwięku w systemie opartym o chociażby hi-endową NuVistę.

Cena i specyfikacja Musical Fidelity M6sr DAC w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - przetworniki DAC

 

 

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony