Denon DLO-A110
 

Denon zadbał również o miłośników winyli i gramofonów. W najnowsza serii od tego producenta 110-Year Anniversary oprócz elektroniki odnajdziemy również wkładkę gramofonową – model DL-A110.

Denon DL-A110

Konstrukcja najnowszej wkładki od Denona została oparta o model produkowany w latach 60. XX wieku. Wkładka DL-A110 jest doskonałym odwzorowaniem oryginalnego projektu. Ważący zaledwie 6 gramów headshell zapewnia pewne trzymanie wkładki i jej idealne dopasowanie do ramienia. Ponadto zastosowany headshell skutecznie niweluje zbędne wibracje.

Denon DL-A110

Znajdująca się w modelu DL-A110 wkładka DL-103R jest produkowana od 1964r. Zastosowana wkładka magnetoelektryczna MC ( Moving Coil) posiada ruchomą cewkę, oraz nieruchomy magnes. Umieszczona w konstrukcji cewka została wykonana z czystej miedzi miedzi 99,9999%.

Denon DL-A110

DL-A110 została wyposażona w złącze bagnetowe, dzięki czemu jej montaż został ułatwiony. Wkładka gramofonowa podobnie jak reszta urządzeń z najnowszej serii od Denona została wykończona w kolorze silver-graphite.

Denon DL-A110

Najważniejsze cechy:

  • napięcie wyjściowe: 0.25 mV
  • waga: 8.5g
  • typ MC
  • pasmo przenoszenia 20- 45.000Hz
  • impedancja wyjściowa: 14 Ohm
  • kolor: silver-graphite

Cena i specyfikacja Denon DL-A110 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - wkładki gramofonowe MC

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony