Dali Oberon C
cena od 4598.00 zł.
PORÓWNAJ PRODUKTY WYBIERZ MĄDRZE >
 

Firma Dali zaprezentowała nową linię kolumn aktywnych Oberon C, opartą o produkty znajdujące się w pasywnej serii Oberon.

 

Kolumny stereo w sklep.RMS.pl

 

Seria Oberon C składa się z trzech, 2 – drożnych kolumn aktywnych. Kolumny są połączeniem konstrukcji zastosowanej w pasywnej serii Oberon z bezprzewodową technologią opracowaną dla linii Callisto C. Znajdziemy tutaj kompaktowe kolumny podstawkowe Oberon 1C, kolumny podłogowe Oberon 7C, a także naścienne głośniki instalacyjne: Oberon On-Wall C. Nowa linia współpracuje z Sound Hub Compact.

Dali Oberon C

Wszystkie modele z tej serii posiadają ten sam, ultralekki przetwornik wysokotnowy o średnicy 29 milimetrów z miękką kopułą. Modele Oberon 1C oraz Oberon On – Wall C posiadają również ten sam przetwornik odpowiadający za przetwarzanie średnich oraz niskich tonów. Zastosowany tutaj został 5.25 – calowy przetwornik z membraną z włókna drzewnego. Zaś w największych kolumnach z tej serii, producent zastosował dwa przetworniki średnioniskotonowe o średnicy 7 cal każdy. Przetworniki średnioniskotonowe zostały wsparte technologią magnesów SMC (Soft Magnet Compound).

Dali Oberon C

Kolumny posiadają bezprzewodowy interfejs oraz cyfrowe przetwarzanie sygnału DSP. Wzmacniacz zaimplementowany w kolumny z tej serii znajduje się w klasie D i dysponuje mocą szczytową na poziomie 50W na kanał.

Dali Oberon C

Jak mówi producent, użyte materiały, konstrukcja zwrotnicy oraz geometria zastosowana w tych kolumnach pozwalają na uzyskanie lepiej rozproszonego dźwięku oraz redukcję zbędnych zniekształceń. Idealnym kompanem do kolumn z tych serii jest Sound Hub Compact, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki z telefonu, tabletu czy laptopa.

 Dali Oberon C

Konstrukcja kolumn została wyprodukowana z wysokiej jakości płyt MDF. na tylnym panelu kolumn odnajdziemy bas-refleks. Seria Oberon C podobnie jak jej poprzedniczka charakteryzuje się nowoczesnym designem. Matowe obudowy są dostępne w czterech kolorach: black ash, light oak, dark walnut oraz white z niejednorodnymi maskownicami.

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - kolumny stereo

Dali Oberon CDodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony