HiFiMAN HE-400i ver 2020
 

RAFKO Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel HiFiMAN w Polsce, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji legendarnych słuchawek HE-400i – tym razem w wersji 2020. 

 HiFiMAN HE-400i ver 2020

HE-400i to najlepiej sprzedające się audiofilskie słuchawki HiFiMANa w historii. Produkt, któremu Klienci nie pozwalają odejść w zapomnienie szturmem wykupując kolejne "ostatnie" partie o jakich informuje producent.

HiFiMAN HE-400i ver 2020

Wersja 2020 korzysta ze starych dobrych przetworników stworzonych dla oryginalnego HE-400i i dodaje do nich nowy, dużo wygodniejszy i lepiej wykonany pałąk. A to wszystko w nowej, niższej cenie. HE-400i ver 2020 wchodzą na rynek w cenie 60% niższej niż oryginał - wszystko dzięki postępom w automatyzacji produkcji w fabrykach HiFiMANa.

 HiFiMAN HE-400i ver 2020

Nowy pałąk jest o 30% lżejszy od typowych słuchawek planarnych, co pozwala na bardzo komfortowy odsłuch. Obudowę przetworników wykonano z odpornych na uderzenia polimerów ABS i pokryto trwałą powłoką wykończoną na wysoki połysk w kolorze grafitu. Nauszniki to zmodyfikowana konstrukcja znana z najnowszych słuchawek HiFiMANa - jest to hybrydowy pad łączący welur i skórę w asymetrycznym ułożeniu dopasowanym do anatomii ludzkiej.

HiFiMAN HE400i ver 2020

Przetworniki zbudowane są w klasycznej technologii planarnej single ended to znaczy, z magnesami po jednej stronie, co pozytywnie wpływa na równomierność pola magnetycznego, w którym pracuje cewka, a w rezultacie skutkuje niższym poziomem zniekształceń. Ustawienie to pozwala na uzyskanie super szerokiej sceny dźwiękowej i precyzyjnego obrazowania przestrzennego. Cewka napylona bezpośrednio na powierzchni całej membrany oznacza, że jej rozmiar jest dużo większy, a więc pozwala przyjąć znacznie wyższą moc maksymalną.

HiFiMAN HE-400i ver 2020

Dlatego HE-400i ver 2020 idealnie nadaje się do podłączenia pod mocne wzmacniacze słuchawkowe. Największą zaletą tego typu konstrukcji jest brak dodatkowego (i zbędnego) połączenia między cewką a membraną, tak jak ma to miejsce w klasycznych słuchawkach dynamicznych.

HiFiMAN HE-400i ver 2020

Pozwala to na uzyskanie efektu dużo szybszego dźwięku oraz natychmiastowego zatrzymania membrany, gdy cewka przestaje przewodzić sygnał. W efekcie czego HE-400i ver 2020 dysponują dużo niższym poziomem zniekształceń THD niż jakiekolwiek słuchawki dynamiczne w kilkukrotnie wyższej cenie. Brzmienie HE-400i to w dalszym ciągu połączenie analogowego barwnego grania z dynamiką i szybkością. Naturalność, gładkość połączona z czytelnością, dokładnością. Brzmienie, którego nie spodziewa się żadnych użytkownik słuchawek dynamicznych.

HiFiMAN HE-400i ver 2020

Cena: Regularna – 895zł

W przedsprzedaży do 8 listopada wyłącznie u autoryzowanych sprzedawców – 777zł (realizacja zamówień rusza od 9 listopada*)
*Termin może ulec zmianie z powodów niezależnych od dystrybutora.


Cena i specyfikacja słuchawek HiFiMAN HE-400i ver 2020 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki Audiofilskie Hi-End

 Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


RMS.PL to jeden z największych polskich technologicznych portali specjalistycznych o tematyce audio-video.

Portal jest prowadzony w całości przez pracowników sklep.RMS.pl
 
Początek strony