JBL Tune 115TWS

Tune 115TWS to najnowszy model bezprzewodowych słuchawek True Wireless marki JBL.

 JBL Tune 115TWS

Słuchawki od JBLa zostały wyposażone w litowo – jonowy akumulator zapewniający do 6 godzin odsłuchu, które można z łatwością wydłużyć do 21h używając dołączonego do zestawu etui. Dzięki temu Tune 115TWS idealnie sprawdzą się podczas podróży i nie tylko. Pełne naładowanie słuchawek zajmuje jedynie ok. 2 godzin.

JBL Tune 115TWS

Tune 115TWS pozwalają na odbieranie połączeń oraz korzystanie z asystenta głosowego. Dodatkowo słuchawki obsługują technologię Dual Connect, umożliwiającą odtwarzanie dźwięku przed jedną lub dwie słuchawki. Ponadto zastosowana technologia JBL Pure Bass zadba o to, aby odtwarzany dźwięk posiadał doskonałe brzmienie.

 JBL Tune 115TWS

Przetwornik zastosowany w słuchawkach JBL ma średnicę 5.8mm. Bezprzewodową łączność zapewnia technologia Bluetooth w wersji 5.0.

Należy również wspomnieć o dołączonych do zestawu akcesoriach, oprócz słuchawek i wcześniej wspominanego etui w opakowaniu znajdziemy gumki dokanałowe w trzech różnych rozmiarach oraz kabel USB C do ładowania. Słuchawki są dostępne w dwóch kolorach: czarnym oraz białym.

JBL Tune 115TWS

Najważniejsze cechy:

  • przetwornik o średnicy 5.8mm
  • pasmo przenoszenia: 20-20.000Hz
  • impedancja: 14 Ohm
  • skuteczność: 95dB
  • Bluetooth 5.0
  • wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.7


Cena i specyfikacja słuchawek JBL Tune 115TWS w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki True Wireless