NuPrime LPS-205 i LPS-212 audiofilskie liniowe zasilacze zewnętrzne

Rafko Dystrybucja informuje o wprowadzeniu do oferty dwóch wysokiej jakości  zasilaczy liniowych marki NuPrime – modele LPS-205 i LPS-212. 

NuPrime LPS-205 i LPS-212

 

Oba urządzenia przeznaczone są do współpracy z audiofilskimi komponentami o małej mocy. Sprawdzą się doskonale w połączeniu z przetwornikami DAC, streamerami, odtwarzaczami CD, przedwzmacniaczami gramofonowymi, wzmacniaczami słuchawkowymi, switchami i nie tylko.

NuPrime LPS-205 i LPS-212

Skrót LPS w nazwach modeli oznaczają Linear Power Supply - zasilacz liniowy. Podobna konstrukcja i design

Oba modele są bardzo do siebie podobne. Posiadają w pełni zbalansowaną konstrukcję transformatorową z ramą El oraz dużą łączną pojemność kondensatorów filtrujących - około 35 000 μF. Wewnątrz zainstalowano transformator toroidalny, nawinięty na eliptyczny rdzeń i stabilizowany mechanicznie związkiem epoksydowym. Układ stabilizacji wykorzystuje niskoszumowe tranzystory MOSFET i filtry przeciwzakłóceniowe EMI.

Zasilacze LPS-205 i LPS-212 są zabezpieczone przed przepięciami wejściowymi, przetężeniami wyjściowymi i przegrzaniem. Zapewniona jest również ochrona odgromowa obu urządzeń. Oba urządzenia mają wyjście liniowe o niskim spadku mocy i działają bez użycia wentylatorów.

NuPrime LPS-205 i LPS-212

Czym zatem różnią się te 2 modele?

Przede wszystkim model LPS-205 ma dwa wyjścia USB A (5V), uzupełnione parą koncentrycznych złączy. LPS-212 natomiast ma dwa wyjścia 12 V i nie posiada złączy USB. Dodatkowo różnią się mocą całkowitą. W modelu NuPrime: LPS-205 będzie to 28W, a w modelu NuPrime LPS-212 – 36W.

Cena i specyfikacja NuPrime LPS-205 w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja NuPrime LPS-212 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - listwy, kondycjonery, akcesoria zasilające