JBL Charge 5: nowa generacja

JBL Charge 5 to już piąta generacja najważniejszej serii przenośnych, kompaktowych głośników bezprzewodowych JBL-a. W stosunku do swojego poprzednika oferuje podwyższoną pyłoszczelność, wodoodporną konstrukcję oraz wbudowany port USB do ładowania urządzeń mobilnych. W sprzedaży od kwietnia 2021.

 JBL Charge 5

Producent zapewnia, że najnowszy model Charge 5 oferuje także ulepszony dźwięk. Głośnik wyposażono w „przetwornik w kształcie toru wyścigowego” z oddzielnym głośnikiem wysokotonowym i dwiema biernymi membranami, które pomagają poprawić zarówno czystość, jak i wydajność basów w porównaniu z Charge 4.

JBL Charge 5

W JBL Charge 5 żywotność baterii oceniana jest na 20 godzin przy umiarkowanym poziomie głośności odtwarzania i posiada wbudowany powerbank, który pozwala ładować urządzenie mobilne podczas odtwarzania muzyki, jednak należy wziąć pod uwagę, że  skróci to żywotność baterii głośnika. Dzięki wyposażeniu w funkcję JBL PartyBoost można go podłączyć do innych kompatybilnych przenośnych głośników JBL, aby wzmocnić dźwięk.

JBL Charge 5

Seria JBL Charge 5 zawiera silikonowe „obijaki” i przyciągające wzrok logo JBL. Dostępna jest w sześciu wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej, szarej, czerwonej, turkusowej i „moro".  

Specyfikacja JBL Charge 5

  • Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja o stopniu ochrony IP67
  • Włączone z JBL PartyBoost
  • Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe Bluetooth 5.1
  • Wbudowany powerbank o pojemności 7500 mAh: akumulator litowo-jonowy zapewnia 20 godzin odtwarzania i umożliwia ładowanie urządzeń mobilnych przez port wyjściowy USB
  • Przetwornik w kształcie toru wyścigowego z oddzielnym głośnikiem wysokotonowym i dwiema biernymi membranami basowymi JBL
  • Pakowany w papierowe, ekologiczne opakowanie

JBL Charge 5

 JBL Charge 5 będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia 2021.

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Cena i specyfikacja JBL Charge 5 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Głośniki przenośne bezprzewodowe Bluetooth