Klipsch HP-1 ANC bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z aktywną redukcją szumów

Amerykańska firma Klipsch z siedzibą w Indianapolis znana jest głównie jako producent głośników, jednak od kilku lat w swojej ofercie ma również słuchawki. Tym razem na targach CES 2021 ogłosiła pierwszy model bezprzewodowych słuchawek nausznych z aktywną redukcją szumów - Klipsch HP-1 ANC.


Klipsch HP-1 ANC

Z pozoru dość masywna konstrukcja w stylu lekko retro to w rzeczywistości lekkie nauszniki wykonane z pianki pamięciowej z pamięcią kształtu, co ma zapewniać komfort nawet w trakcie całodniowego noszenia. Klipsch twierdzi, że nowe słuchawki nauszne są w stanie zapewnić 40 decybeli redukcji szumów, ale będą zawierać również tzw. tryb przezroczystości, dzięki któremu w razie potrzeby możemy słyszeć świat zewnętrzny. Mówi się, że technologia ANC wykorzystana w tych słuchawkach pochodzi od firmy Sony. O jakość dźwięku dba 40 mm przetwornik biodynamiczny z biocelulozowych włókien. Słuchawki obsługują Bluetooth 5.0. oraz kodeki SBC, aptX HD i AAC.

Klipsch HP-1 ANC

HP-1 ANC w zestawie wyposażone są w futerał transportowy nazwany „Flight Case”, w którym pomieścimy nie tylko słuchawki, ale także dokumenty podróżne, ładowarki i kable. Umożliwia on także ładowanie słuchawek poprzez port USB C bez wyjmowania z etui. 

Klipsch HP-1 ANC

Producent zapewnia, że po krótkim 10-minutowym ładowaniu przez port USB-C dostajemy 5 godzin pracy na baterii. Pełna bateria wystarcza na około trzydzieści godzin słuchania muzyki. Słuchawki można używać w wersji przewodowej za pomocą kabla jack 3,5 mm lub za pomocą kabla USB podłączonego do komputera. Słuchawki można sterować także za pomocą aplikacji Klipsch, która jest dostępna w 8 wersjach językowych.

Klipsch HP-1 ANC

Słuchawki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – kremowym białym oraz czarnym, z akcentami w kolorze różowego złota. Ponadto, w związku z tym, że Klipsch jest obecnie oficjalnym partnerem słuchawkowym i przenośnym audio zespołu McLaren Formula 1, HP-1 ANC będzie także jednym z produktów w specjalnej kolekcji dedykowanej entuzjastom F1. Droższa edycja McLarena będzie dostępna tylko w kolorze czarnym z akcentami Papaya Orange, koloru McLarena.

Klipsch HP-1 ANC

Producent zapewnia, że by wzmocnić odporność na duże natężenie dźwięku, słuchawki będą wykonane ze wzmocnionego materiały, kompozytów/pochodnych włókien karbonowych, które mają przypominać te, używane w samochodach wyścigowych.
Nie wiemy jeszcze, kiedy HP-1 trafi do sprzedaży.

Klipsch HP-1 ANC

Cena i specyfikacja Klipsch HP-1 ANC w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki z aktywną redukcją szumów