Piąty kolor Triangle Elara Active LN-01A: Linen Grey

Triangle rozszerza paletę kolorystyczną kolumn Elara LN01A o nową opcję, którą nazywa "Linen Grey", czyli lnianą szarość. Oryginalny, wyjątkowy kolor pozwala odnaleźć się wysublimowanym gustom, które poszukują tonalnej łagodności w swoim otoczeniu. To stonowana elegancja, neutralna naturalność i ciepła estetyka jednocześnie.

Triangle Elara

 

W ten sposób kolumny Elara dostępne będą w 5 oryginalnych barwach: lniana szarość, oberżyna, niebieska otchłań oraz tradycyjne czerń i biel. Niespotykane przy innych głośnikach warianty kolorystyczne pozwalają na stworzenie ciekawej kompozycji i wkomponowanie ich w nasze wnętrza, bez zaburzania walorów estetycznych otoczenia. Obudowa pokryta jest wysokiej klasy lakierem piano, co współgra z łagodnością i nowoczesnością barw. Zachowano przy tym także wszystkie walory brzmieniowe kolumn LN01A, a także wygodę obsługi i uniwersalność.

Obudowa serii Active składa się z płyt MDF o przekroju 18mm. Płyta frontowa została pogrubiona do 21mm, tak aby przejąć jak najwięcej energii z pracujących głośników. Wewnętrzne wzmocnienia umieszczono w strategicznych miejscach, tak aby zapobiec wzbudzaniu się niechcianych wibracji, które podkolorowują lub zakłócają przekaz dźwiękowy. Jak w przypadku każdej serii Triangle, także Active otrzymała wysokiej jakości gniazda podłączeniowe. Jest to autorski projekt Triangle'a.

Triangle Elara
Głośniki Triangle serii Active pozwalają na bardzo szybkie podłączenie zarówno do źródeł muzyki cyfrowej, takich jak komputer, smartfon, tablet, dekoder, telewizor, blu-ray, jak i analogowych, takich jak gramofon. Dzięki aktywnym kolumnom Triangle nie musimy martwić się o zakup właściwego wzmacniacza i okablowania - wszystkie te elementy dostajemy w cenie.

Dzięki opcjom equalizacji kolumny można ustawić w praktycznie dowolnym miejscu pomieszczenia - możliwość płynnej regulacji niskich i wysokich tonów pozwoli na uzyskanie optymalnego brzmienia poprzez dopasowanie pracy kolumny do akustyki konkretnego pokoju.

Wszystkie kolumny z linii Elara Active można łączyć z poniższymi urządzeniami:

  • poprzez wejście 2xRCA - odtwarzacze CD, odtwarzacze strumieniowe
  • poprzez wejście 3.5mm AUX - smartfony
  • poprzez wejście gramofonowe - gramofon analogowy
  • poprzez wejście optyczne lub koaksjalne - telewizor, dekoder telewizyjny
  • poprzez Bluetooth - smartfony, tablety, komputer, telewizor
  • poprzez wyjście RCA - subwoofer aktywny 

Triangle Elara

Kolumny serii Elara Active zostały oparte o obudowy oraz przetworniki znane z wielokrotnie nagradzanej linii Elara. Przetworniki połączono z dedykowanymi wzmacniaczami o mocy 80W na kanał, których charakterystykę producent perfekcyjnie dopasował do specyfiki użytych przetworników.

Dzięki temu kolumny charakteryzują się dynamicznym, zrywnym brzmieniem z łagodnymi, ciepłymi wysokimi tonami i mocno wysuniętymi do przodu wokalami. Całość kojarzy się z klasyczną, analogową prezentacją dźwięku, co pozwala na wielogodzinny bezproblemowy odsłuch także na wysokich poziomach głośności.

Cena i specyfikacja Triangle Elara Active LN-01A w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kolumny aktywne