JBL Bar 5.0 MultiBeam Soundbar

JBL Bar 5.0 MultiBeam Soundbar to najnowszy dodatek do serii JBL Bar. Kompaktowe urządzenie typu all-in-one, bez dodatkowego subwoofera. JBL Bar 5.0 MultiBeam ma zapewnić przestrzenny dźwięk 3D dzięki Virtual Dolby Atmos i zastosowaniu opatentowanej technologii kształtowania wiązki - MultiBeam. Zbudowany z myślą o prostocie, uniwersalny soundbar sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, strumieniowego przesyłania muzyki jak i podczas gier.

JBL BAR 5.0

W JBL Bar 5.0 zastosowano technologię MultiBeam firmy HARMAN, która umożliwia użytkownikom słyszenie i odczuwanie dźwięku przestrzennego bez konieczności stosowania dodatkowych głośników. Cztery bierne membrany mają zapewnić głębokie i mocne basy, natomiast Virtual Dolby Atmos zmieni każdą przestrzeń życiową w osobiste kino 3D.

To urządzenie z łatwością integruje się i współpracuje ze wszystkimi ekosystemami multiroom i usługami muzycznymi. Użytkownicy mogą bezprzewodowo przesyłać muzykę przez Alexa Multi-Room Music (MRM), Apple Airplay 2 i wbudowany Chromecast TM, a także Bluetooth. JBL Bar 5.0 MultiBeam jest również kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS i Android.

JBL BAR 5.0

Model Bar 5.0 możesz połączyć z telewizorem za pomocą złącza HDMI ARC/eARC, lub bezprzewodowo przy wykorzystaniu Bluetootha, lub Apple TV i protokołu AirPlay 2

Najważniejsze cechy: 

  • dźwięk 3D dzięki Virtual Dolby Atmos i opatentowanej technologii MultiBeam
  • moduł Bluetooth 
  • wbudowane usługi Chromecast i Airplay 2
  • bez subwoofera

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany. Do sprzedaży trafi na wiosnę 2021.

Cena i specyfikacja JBL BAR 5.0 MULTIBEAM SOUNDBAR w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Soundbary