Kompaktowe JBL 4309 Studio Monitor

4309 Studio Monitor to kompaktowa 2 - drożna kolumna marki JBL o klasycznym designie. 

4309 Studio Monitor to nowa propozycja JBL, jeśli chodzi o kolumny podstawkowe. Na pierwszy rzut oka widać, że to mniejsza wersja modelu JBL 4349. Ta sama stylistyka retro i kolorystyka. Wzmocniona obudowa (18mm) dostępna będzie w dwóch wariantach wykończenia – w kolorze orzecha (z maskownicą z niebieskiej tkaniny) lub orzecha czarnego (z maskownicą czarną) w okleinie z drewna satynowego. Niebieski, kultowy kolor JBL-a na przednich przegrodach nawiązuje do obchodzonego w tym roku 75-lecia marki. Można by się spodziewać, że tak klasyczny design nie trafi do każdego, a jednak JBL 4309 może się pochwalić nagrodą „Red Dot” w ramach programu Red Dot Design Award [2021].

JBL 4309

JBL 4309 Studio Monitor są wyposażone w opatentowany 1-calowy przetwornik kompresyjny 2410H-2 połączony z opatentowaną technologią tuby High-Definition Imaging (HDI). 2410H-2 bazuje na rozwiązaniach znanych nam z przetworników JBL Professional’s „D2”. Trzon nowego urządzenia 2410H-2 stanowi lekka, polimerowa, pierścieniowa membrana w kształcie litery V, która poprawia rozciąganie wysokich częstotliwości poprzez zmniejszenie masy membrany, a także pomaga zredukować zniekształcenia. Producent zapewnia, że dzięki temu otrzymamy dynamikę z niezwykle dokładną reprodukcją dźwięku. Przetwornik niskotonowy to 6,5-calowy stożek z lekką, sztywną membraną z czystej pulpy (Pure Pulp). Podwójne porty bass-reflexu umieszczono na przednim panelu.

JBL 4309

Podwójne zestawy pozłacanych zacisków umożliwiają połączenie single-ended lub bi-wire / bi-amp. Dzięki regulacji wysokich oraz ultra-wysokich tonów umieszczonej na przednim panelu kolumny, możemy dostosować dźwięk do własnych preferencji.

JBL 4309

 

Produkt będzie w sprzedaży od czerwca 2021.

Specyfikacja JBL 4309 Studio Monitor w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Kolumny podstawkowe >>