Pro-Ject VTA It przekładka ramienia 1,5mm do regulacji VTA

Pro-Ject Audio Systems rozszerza swoją gamę akcesoriów do gramofonów o przekładkę ramienia Pro-Ject VTA it 1,5mm. Zadaniem nowego elementu dystansowego jest umożliwienie regulacji VTA z różnymi napędami Pro-Ject Audio Systems. Produkt jest kompatybilny z: Debut I-III, Debut Carbon, Debut Carbon EVO, Essential I-III (tylko standardowe konfiguracje).

project

Do czego przyda nam się przekładka ramienia? Istnieje parę metod optymalizacji brzmienia napędu gramofonowego. Jedną z nich jest aktualizacja za pomocą innego gramofonu. Kolejnym sposobem jest zastosowanie różnych mat: z filcu, skóry lub korka, co także może znacząco wpłynąć na charakter i jakość brzmienia.

Wyższy talerz lub grubsza mata oznaczają jednak, że w celu uzyskać optymalnego rezultatu, należy także odpowiednio do nowych warunków wyregulować ramię gramofonu. I właśnie do tego przeznaczony jest nowy Pro-Ject VTA it.

 


Pro-Ject VTA it montowany jest pod ramieniem. Należy poluzować ramię i podnieść je na tyle, by pod spodem można było wsunąć dodatkową podkładkę. Wymaga to pewnego doświadczenia i dlatego producent zaleca, by instalacja została przeprowadzona przez doświadczonego specjalistę. Warto pamiętać, że nieautoryzowane instalacje powodują unieważnienie gwarancji.

Specyfikacja przekładki ramienia Pro-Ject VTA it w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Akcesoria gramofonowe >>