AK Solaris X, czyli słuchawki dokanałowe dostrojone do odtwarzaczy Astell & Kern

Południowokoreański producent Astell & Kern, znany z ekskluzywnych przenośnych odtwarzaczy muzycznych, w ramach współpracy z Campfire Audio, amerykańskim producentem słuchawek klasy premium, stworzył IEM-y zaprojektowane i dostrojone specjalnie dla odtwarzaczy Astell & Kern.

solaris x

 

Campfire Audio to niewielki zespół wysoko wykwalifikowanych i oddanych rzemieślników, którzy nieustannie eksperymentują z materiałami i technikami. Każdy model ich słuchawek jest projektowany i montowany ręcznie w ich warsztacie w Portland w stanie Oregon. Na bazie Solaris 2020 stworzyli oni specjalnie dla A&K - AK Solaris X.

Każda słuchawka to hybrydowy system przetworników, na który składają się: specjalnie zaprojektowany przetwornik BA (Balanced Armature), wykorzystujący opatentowaną technologię Campfire Audio TAEC (Tuned Acoustic Expansion Chamber) dla wysokich częstotliwości, odświeżony pojedynczy zbalansowany przetwornik dla średnich tonów oraz specjalnie dostrojony dynamiczny przetwornik 10 mm dla średnich i niskich częstotliwości. Ponadto, w każdej ze słuchawek znajdziemy wydrukowaną w 3D, zoptymalizowaną pod kątem akustyki i dostrojoną pod kątem polaryzacji komorę wewnętrzną, która zwiększa wydajność przetworników i umożliwia wysoką jakość oraz płynną synchronizację detalicznego dźwięku.

 

Konstrukcja przetwornika i komory jest połączona ze zbalansowanym, srebrnym kablem Pure Silver Litz 2,5 mm, który składa się z przewodników 4N (99,99% czystości) zaprojektowanych tak, by jak największą przejrzystość dźwięku. Producent zapewnia, że użyte tu berylowo-miedziane złącza MMCX zapewnią nam większą odporność na zużycie niż zwykłe złącza mosiężne.

AK Solaris X jest dostarczany z ekologicznym etui z korka, które zrobiono w małym butiku w Portugalii. W zestawie znajdziemy także przejściówkę 3,5 mm.

 

 

 

 

 

W sprzedaży najwcześniej w II połowie lipca 2021.

Specyfikacja Astell&Kern AK Solaris X w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj >> słuchawki dokanałowe