Sennheiser CX True Wireless (CX TW) IEM

Sennheiser CX True Wireless

 

Sennheiser zapowiedział właśnie najnowsze słuchawki CX True Wireless IEM. To przede wszystkim mocniejsza bateria i matowe wykończenie. Sennheiser CX True Wireless mają prawie dokładnie taki sam kształt jak CX 400BT.

Sennheiser CX True Wireless wykorzystują opatentowany 7-milimetrowy dynamiczny przetwornik TrueResponse, który pojawia się w high-endowych słuchawkach dousznych IE 300 oraz IE 900. Kompatybilność z Bluetooth 5.2, obsługa kodeków audio SBC, AAC i aptX oraz dwa mikrofony w każdej słuchawce mają zapewnić wysoką jakość dźwięku i komfort połączeń.

CX True Wireless

CX TW działają na zasadzie sterowania dotykowego, a aplikacja Sennheiser Smart Control z wbudowanym korektorem parametrycznym pozwala na spersonalizować działania przycisków dotykowych umieszczonych na dokanałówkach. Mocniejsza bateria zapewnia do 9 godzin odsłuchu na jednym ładowaniu, z możliwością doładowania za pośrednictwem przenośnego etui, które zapewnia kolejne 3 pełne naładowania. Łącznie zyskujemy dodatkowo do 27 godzin. Po wyjęciu z etui słuchawki Sennheiser CX True Wireless automatycznie się aktywują i analogicznie – przechodzą w stan-by po odłożeniu do futerału.

CX True Wireless

W tych dokanałówkach nie znajdziemy technologii ANC, ale producent zapewnia, że ergonomia słuchawek została tak opracowana, by zapewnić idealne dopasowanie do kanału słuchowego i skuteczne tłumienie hałasu z zewnątrz. Gumowe wkładki douszne dostępne są w czterech rozmiarach. Słuchawki te oparte są na dość standardowej konstrukcji polimerowej i posiadają certyfikat IPX4 (odporność na zachlapanie wodą).

CX True Wireless będzie dostępny w matowej czerni lub matowej bieli

Cena i specyfikacja Sennheiser CX True Wireless (CX TW) IEM w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki dokanałowe