Nowe subwoofery Definitive Technology z serii Descend: DN12 i DN8 do muzyki i kina domowego

Nowe subwoofery Definitive Technology z serii Descend DN12 i DN8, skonstruowane w Baltimore wg projektu z Kalifornii, dzięki zastosowaniu autorskiej technologii Architekture 3XR™, mają zapewnić bardziej wyraziste, dynamiczne i rozszerzone basy niż konkurenci o podobnej wielkości.

 

Descend

 

Technologia Definitive „Architektura 3XR” wykorzystuje symetryczny układ podwójnych radiatorów w celu potrojenia powierzchni wytwarzającej basy w porównaniu z tradycyjnym subwooferem z portem bass-reflex. To właśnie unikalna konstrukcja dwóch radiatorów, które są tego samego rozmiaru co głośniki niskotonowe, pozwala na wygenerowanie głębszych basów i wyższych poziomów wyjściowych. A ponadto, jak zapewnia producent, dzięki niestandardowej konstrukcji udało się uniknąć standardowo występującego w subwooferach zjawiska dudnienia oraz zniekształceń. Każdy model zawiera także wzmacniacz, który dba o właściwą reprodukcję niskich częstotliwości.

Descend

Subwoofer Definitive Technology Descend DN8

Descend DN8 to kompaktowe urządzenie, które z łatwością zmieści się w większości pomieszczeń. Subwoofer DN8 wyposażony jest we wzmacniacz klasy D o mocy szczytowej 500 W, co daje mu wystarczającą moc i wydajność, by grać zarówno bardzo niskie tony, jak i 34 Hz. Dodatkowo, dzięki architekturze 3XR™, dwa 8-calowe radiatory generują efekt porównywalny do standardowych 12-calowych odpowiedników. Dla zapewnienia optymalnego poziomu basów DN8 posiada wbudowane elementy sterujące do regulacji poziomu wyjściowego, filtra dolnoprzepustowego i fazy (0/180°). DN8 dołączymy do systemu kina domowego przez wejścia LFE lub stereofoniczne wejścia liniowe RCA.

Descend

 

Definitive Technology Descend DN12

Mocniejsza opcja, czyli subwoofer Descend DN12, zasilany jest wzmacniaczem klasy H o mocy szczytowej 1500 W i wyposażony w zaawansowany 56-bitowy procesor DSP, dostarcza szybki i mocny, referencyjny bas.

Technologia Intelligent Phase Control™ zapewnia 360-stopniową precyzyjną regulację fazy i automatycznie dopasowuje regulację fazy do filtra dolnoprzepustowego, co sprawia, że bas może być optymalnie dostrojony do innych komponentów systemu, akustyki pomieszczenia oraz preferencji użytkownika. DN12 posiada także trzy wbudowane tryby EQ: Flat (standard), Deep (filmy akcji) oraz Loud (muzyka).

Obsługa DN12 jest łatwa i intuicyjna. Pilot zdalnego sterowania dołączony do modelu Descend DN12 ma wbudowany wyświetlacz LED, co pozwala wygodnie kontrolować głośność, ustawienia fazy i korektora, a wyzwalacz 12 V i przejście IR umożliwiają integrację z systemami sterowania.

Descend

Oba modele są dostępne w nierezonujących obudowach w wykończeniu o kolorze Midnight Black, a DN8 ponadto także w kolorze Glacier White.

Cena i specyfikacja Descend DN8 w sklep.RMS.pl >>

Cena i specyfikacja Descend DN12 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Subwoofery do kina domowego