Kolumny podstawkowe Heco Aurora 200: najmniejszy element serii

Aurora to, oprócz rzymskiej bogini oraz zorzy polarnej, także linia głośników HECO. Niemiecki producent Heco wprowadza właśnie do niej najmniejszy element serii - nową, kompaktową kolumnę podstawkową Aurora 200. Sprawdzi się ona zarówno do odtwarzania muzyki w trybie stereo, jak również jako pełnoprawny element systemu surround w kinie domowym.

Podobnie jak w przypadku jej większego rodzeństwa, tutaj także znajdziemy nowo opracowany głośnik wysokotonowy Fluctus z 28-milimetrową jedwabną kopułą, chłodzeniem ferrofluidem oraz podwójnym ferrytowym magnesem, co ma zapewnić wysoką wydajność oraz odtwarzanie częstotliwości do 42,5 kHz.

Heco Aurora 200

Heco Aurora 200 posiada 125-milimetrowy przetwornik nisko-średniotonowy z membraną wykonaną z papieru pakowego HECO. To specjalnie opracowany materiał z długimi włóknami, który ma umożliwić neutralną i naturalną reprodukcję dźwięku, a zatem, według projektantów, będzie idealnym partnerem do odtwarzania wokali i instrumentów.

Bass-reflex ze zoptymalizowanym przepływem pozwala odtwarzać niskie częstotliwości w zakresie do 38 Hz.

Heco Aurora 200

Solidną, niskorezonansową obudowę kolumny Aurora 200 wyposażono w stabilne, pozłacane zaciski przyłączeniowe. Heco Aurora 200 dostępna jest w wykończeniu "ebony black" oraz "ivory white", a przód i góra zostały pokryte jedwabiście matowym lakierem. W zestawie znajdziemy także maskownice z tkaniny akustycznej i magnetycznym mocowaniem oraz gumowe kolce.

heco aurora 200

Najważniejsze cechy:

  • konstrukcja: 2 - drożna, bass reflex
  • 28mm głośnik wysokotonowy Fluctus, wyposażony w kopułkę z tkaniny oraz zoptymalizowany komputerowo panel przedni, zapewnia doskonały dźwięk w górnym zakresie częstotliwośc
  • zwrotnica z optymalizacją amplitudy i fazy wyposażona w wysokiej jakości komponenty 
  • solidne, pozłacane złącza
  • maskownica mocowana na magnesy pozwalające na łatwy demontaż 
  • gumowe kolce w komplecie
  • nowoczesny design: matowe wykończenie w połączeniu z motywem drewna

Specyfikacja Heco Aurora 200 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z linii Heco Aurora kliknij tutaj>>