Nowa, kompletna linia głośników Monitor XT od Polk Audio.

Seria Monitor XT od Polk Audio będzie dostępna w sprzedaży u autoryzowanych dealerów na przełomie sierpnia i września 2021 roku.

 

Seria Monitor XT od Polk Audio to kompletna linia głośników z certyfikatem Hi-Res Audio i kompatybilnością z Dolby Atmos, na którą składa się osiem modeli kolumn, umożliwiających zbudowanie systemu kina domowego lub systemu Hi-Fi w dowolnej konfiguracji. Przystępna cenowo linia wpisuje się w misję firmy Polk Audio, dotyczącą ofiarowania doskonałego dźwięku dla każdego.

 

Linia głośników Monitor XT wykorzystuje najnowsze technologiczne osiągnięcia firmy Polk w zakresie doskonałego brzmienia. W kolumnach zastosowano głośniki wysoko-tonowe posiadające terylenową kopułkę, która odtwarza dźwięk do 40 kHz, czyli poza zakres ludzkiego słuchu. W modelach podłogowych występują dedykowane głośniki niskotonowe, bazujące na technologii Dynamic Balance, które w połączeniu z membranami pasywnymi i skrupulatnie zaprojektowanymi zwrotnicami zapewniają realistyczną średnicę, mocny bas z niskim poziomem zniekształceń oraz ostre jak brzytwa szczegóły.

 

W celu umożliwienia klientom stworzenia kina domowego z prawdziwym dźwiękiem 3D, seria Monitor XT zawiera również moduł efektowy, zapewniający immersyjny dźwięk przestrzenny. Należy umieścić go na modelach MXT20, MXT60, MXT70 lub na półce, ewentualnie zamontować na ścianie, aby dodać efektowny górny wymiar do sceny dźwiękowej podczas odtwarzania treści z formatów dźwięku kodowanego obiektowo. Monitor XT12 charakteryzuje się wzmacnianą obudową MDF z wyjmowaną, precyzyjnie dopasowaną maskownicą izolującą dźwięk głośnika niskotonowego, która minimalizuje niepożądane rezonanse i zakłócenia dźwiękowe.

 

O potężne uderzenie basu w muzyce, filmach i grach zadba aktywny subwoofer Monitor XT12, zasilany przez ultrawydajny 100-watowy wzmacniacz klasy A/B. W subwooferze zastosowano 2-calowy głośnik niskotonowy opracowany w oparciu o technologię Dynamic Balance, o długim skoku membrany. Monitor XT12 charakteryzuje się sztywną obudową o niskim rezonansie i został wyposażony w atrakcyjną, zdejmowaną maskownicę.

 

Na prezentowaną ofertę składają się:

  • Kolumny podłogowe:

MXT70: Cena i specyfikacja techniczna MXT70 w Sklep.RMS.pl >>

MXT60: Cena i specyfikacja techniczna MXT60 w Sklep.RMS.pl >>

 

  • Kolumny podstawkowe:

MXT20: Cena i specyfikacja techniczna MXT20 w Sklep.RMS.pl >>

MXT15: Cena i specyfikacja techniczna MXT15 w Sklep.RMS.pl >>

 

  • Kolumny centralne:

MXT35: Cena i specyfikacja techniczna MXT35 w Sklep.RMS.pl >>

MXT30: Cena i specyfikacja techniczna MXT30 w Sklep.RMS.pl >>

 

  • Głośnik modułowy:

MXT90: Cena i specyfikacja techniczna MXT90 w Sklep.RMS.pl >>

 

  • Subwoofer aktywny:

MXT12: Cena i specyfikacja techniczna MXT12 w Sklep.RMS.pl >>

 

Seria oferowana jest w wykończeniu czarny mat.

 

Po inne produkty z kategorii "Polk Audio" kliknij tutaj >>