Odnowiony Flip: JBL Flip 6

 JBL, część Harman International, zapowiedział szóstą wersję bezprzewodowego przenośnego głośnika Bluetooth – Flip 6, która ma być dostępny w sprzedaży pod koniec roku - w sam raz przed Gwiazdką.

 jbl flip 6

 

Z wyglądu Flip 6 niewiele różni się od poprzednika – to ponownie konstrukcja tubowa z membranami po obu stronach i wykończeniem charakterystyczną siateczką. Wbrew pozorom jednak wprowadzono tu kilka ulepszeń. Nowy Flip 6 to nowa wersja logo oraz odnowiona gama kolorystyczna, a także stabilniejsze połączenie Bluetooth (zamiast wersji 4.2, dostajemy 5.1). Ponadto Flip 6 jest już nie tylko wodoodporny, ale także pyłoszczelny, zgodnie z normą IP67. JBL Flip 6 jest zatem świetnym towarzyszem w podróży, oferującym łączność, trwałość oraz do 12 godzin czasu pracy.

flip 6

 

Przede wszystkim Flip 6 to nie tylko podwójna pasywna membrana, a również dodatkowy przetwornik odpowiedzialny wyłączne za wysokie tony, dzięki czemu możemy liczyć na bogatsze i bardziej zrównoważone brzmienie.

Ciekawą opcją jest także funkcja PartyBoost, która pozwoli na sparowanie Flip 6 z innymi głośnikami JBL Flip 6, by uzyskać wzmocnione brzmienie z paru urządzeń.

flip6

Szeroka gama kolorystyczna zaczyna się od klasycznego czarnego, poprzez ciekawe moro, uniwersalny granatowy, bordowy i kończy delikatną miętą. Mówiąc inaczej, mamy do wyboru: Dusty Pink, Grey Stone, River Teal, Fiesta Red, Ocean Blue, Midnight Black, Steel White, Forest Green lub Squad.

flip 6

Najważniejsze cechy JBL Flip 6:

  • Wodoodporna i pyłoszczelna konstrukcja o stopniu ochrony IP67
  • Kompatybilny z JBL PartyBoost
  • Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe Bluetooth 5.1
  • Przetwornik w kształcie toru wyścigowego z oddzielnym głośnikiem wysokotonowym i dwiema biernymi membranami basowymi JBL
  • Nowa gama kolorystyczna

Cena i specyfikacja JBL Flip 6 w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Głośniki przenośne bezprzewodowe Bluetooth