Co przynosi druga generacja słuchawek Shure Aonic 215 True Wireless Sound Isolating™?

Shure unowocześnił swoje słuchawki douszne Aonic 215, wprowadzając parę nowych funkcji. Bluetooth 5.0, wzmacniacz słuchawkowy klasy premium i obsługa wielu kodeków, w tym Qualcomm® aptX™, AAC i SBC ma sprawić, że Aonic 215 sprawdzą się zarówno do słuchania muzyki jak i prowadzenia rozmów. 


shure aonic 215

Bezpieczną, zauszną konstrukcję opracowano na podstawie tej samej technologii, której muzycy używają na scenie do monitorowania dousznego. Słuchawki pozostają stabilnie na swoim miejscu, nawet przy intensywnej aktywności. Druga generacja słuchawek AONIC 215 True Wireless Sound Isolating™ ma zapewnić studyjną jakość dźwięku, wygodę, stabilność i wodoodporność klasy IPX4.

 

Aonic 215 drugiej generacji automatycznie włączają się po wyjęciu z etui, co znacznie podnosi wygodę użytkowania. Rozmowy w trybie głośnomówiącym są teraz stereofoniczne, możemy także słuchać tylko przez lewą lub prawą słuchawkę douszną. Dzięki zastosowaniu czterech mikrofonów kształtujących wiązkę, nasz głos będzie także brzmiał wyraźniej niż to miało miejsce w poprzednim modelu.

Zastosowanie Technologii Sound Isolating™ blokuje nawet do 37 dB szumu, co pozwala na wyeliminowanie rozpraszających dźwięków z otoczenia. Na słuchawce znajdziemy przycisk kontroli głośności i przycisk wyciszania. Po naciśnięciu jednego przycisku, wracamy do trybu środowiskowego. W firmowej aplikacji ShurePlus™ PLAY, która jest kompatybilna z systemami iOS i Android, mamy możliwość dostosowania funkcji przycisków do własnych potrzeb, a także spersonalizowania poziomów EQ i Environment Mode.

 

Poza tym, podobnie jak Aonic 215 pierwszej generacji, dzięki odłączanemu bezprzewodowemu modułowi mogą działać zarówno jako słuchawki bezprzewodowe jak i przewodowe. Słuchawki AONIC 215 możemy podłączyć do różnych urządzeń: telefonów, tabletów i laptopów oraz samolotowych systemów rozrywki. Bateria nowych słuchawek Shure zapewnia do 8 godzin słuchania muzyki na pełnym naładowaniu. Umieszczenie ich w dedykowanym etui dostępnym w zestawie pozwoli na dodatkowe trzy naładowania, zapewniając maksymalnie do 32 godzin działania.

Zestaw zawiera dwuletnią gwarancję, odłączane słuchawki AONIC 215 Sound Isolating™, zestaw adapterów True Wireless Secure Fit Adapter, zestaw różnych wkładek do idealnego dopasowania oraz etui ładujące wraz z kablem USB-C.

Cena i specyfikacja słuchawek Shure AONIC 215 Gen 2 w sklep.RMS.pl >>

Więcej produktów z tej kategorii - słuchawki bezprzewodowe