Triangle S01 solidne stojaki głośnikowe od francuskiego producenta

 

Prosta, elegancka forma, sprawdzone materiały, przemyślane zarządzanie kablami w celu utrzymania porządku, szybki i łatwy montaż. Triangle S01 to stojaki zaprojektowane i opracowane we Francji po to, by w pełni wydobyć potencjał każdych kolumn podstawkowych. 

 

Triangle-S01

Do stojaków dołączono regulowane kolce oraz podkładki, które efektywnie minimalizują wibracje generowane przez pracujące przetworniki i korzystnie wpływają na jakość dźwięku. Bas jest wyraźniejszy, a góra bardziej precyzyjna. Dodatkowo pozwala to także na bezpiecznie i stabilnie umieszczenie stojaków Triangle S01 zarówno na dywanie, jak i na innych powierzchniach.

Triangle-S01

Chociaż stojaki głośnikowe dobieramy zazwyczaj nie do koloru kanapy czy ściany, a pod względem funkcjonalności, to niewątpliwie czarne matowe wykończenie Triangle S01 jest dodatkowym atutem. Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka sprawia, że stojaki S01 francuskiego producenta łatwo można dopasować do każdego wnętrza.

Triangle-S01

Specjalny zintegrowany system umożliwia na dyskretne przeprowadzenie przewodów wewnątrz pionowego wspornika. Dzięki temu okablowanie jest uporządkowane, a cały zestaw nie traci walorów wizualnych.

W opakowaniu znajdują się:
• Podstawki 2 sztuki - do samodzielnego montażu
• Komplet śrub
• Kolce
• Podkładki pod kolce
• Instrukcja montażu

Specyfikacja i cena stojaków głośnikowych Triangle S01 >>

Inne produkty w tej kategorii na sklep.RMS.pl >> stojaki głośnikowe