BenQ GS50, czyli przenośny bezprzewodowy projektor FHD outdoor

BenQ GS50 outdoor to bardzo ładny, poręczny projektor z wbudowanym 2.1-kanałowym dźwiękiem, który umożliwi na prezentację obrazu w plenerze w rozdzielczości Full HD o przekątnej do 100 cali, z wykorzystaniem trybu HDR. Zastosowana w tym modelu lampa LED pozwala na wyświetlanie obrazu z jasnością 500 ANSI lumenów przez maksymalnie 30 000 godzin. BenQ GS55 zawiera system Android TV, co umożliwia nam korzystanie z głównych platform streamingowych oraz Sklepu Google Play .

BenQ gs50

Po bokach i z tyłu GS50 znajdziemy dwa przetworniki wysoko/średniotonowe o mocy 5W każdy, a także dedykowany 10-watowy głośnik niskotonowy, wszystkie dostrojone przez zespół audio BenQ treVolo. GS50 ma także wbudowane zoptymalizowane tryby dźwięku zapewniające najlepszą jakość dźwięku w filmach, programach, sporcie, grach i muzyce. GS50 możemy używać jako projektora lub tylko odtwarzać muzykę jak na głośniku Bluetooth, otrzymując projekcję dźwięku o zakresie ponad 270 stopni.

Tym, co wyróżnia BenQ GS50 to na pewno wspomniany już 2.1-kanałowy system dźwiękowy oraz atrakcyjne wzornictwo, a także certyfikat IPX2, czyli odporność na zachlapanie i, co ważne, na upadek z około 70 cm. Co niewątpliwie zwiększa komfort użytkowania w otoczeniu natury oraz dzieci.

BenQ gs50

GS50 posiada funkcje, które pokazują, że został zaprojektowany pod kątem bezpiecznego oglądania i użytkowania przez najmłodszych. Aplikacja FamiLand BenQ selekcjonuje z YouTube treści bezpieczne dla dzieci, zarządza czasem oglądania i tworzy niestandardowe listy odtwarzania. Przycisk blokady klawiatury uniemożliwia dzieciom naciskanie klawiszy i zmianę ustawień. Czujnik ochrony oczu automatycznie (tymczasowo) wyłącza światło LED, gdy odległość między osobą/obiektem a projektorem wynosi około 30-50 cm.

Ponadto, no cóż, GS50 zaprojektowany do aktywnego stylu życia. Wodoodporna wewnętrzna warstwę TPU o grubości 1 mm i odporna na upadki zewnętrzna warstwa z żywicy zapewnia odpowiednią trwałość, nawet przy użytkowaniu przez najmłodszych. Inteligentna platforma Android TV oraz 16 GB pamięci wewnętrznej do wypełnienia programami telewizyjnymi i filmami na pewno pozwoli na zorganizowanie ciekawej rozrywki na świeżym powietrzu.

BenQ gs50

Projekcja bezprzewodowa jest możliwa przy użyciu kompatybilnych urządzeń iOS, MacOS, Android i PC, a dzięki zastosowanej w tym modelu baterii, możemy go używać do 2,5 godziny pracy na jednym ładowaniu. Łączność bezprzewodowa działa w oparciu o Bluetooth 4.2 i dwuzakresowe Wi-Fi 802.11ac. GS50 podłączysz do różnych źródeł za pomocą USB-C*, HDMI 2.0 i USB Type-A dla czytników USB. Znajdziemy tu także wyjście audio 3,5 mm.

BenQ gs50

*Port USB-C obsługuje zarówno DisplayPort (tryb DP Alt Mode), jak i Power Delivery (PD)

Jeśli chodzi o obraz, to zoptymalizowane tryby obrazu są zasilane przez technologię BenQ CinematicColorTM z 97% szeroką przestrzenią kolorów Rec.709 dla wysokiej wydajności. Funkcja automatycznej regulacji jasności dba o odpowiednią jakość obrazu, zapewniając odpowiedni komfort użytkowania. Technologia HDR10 i HLG zapewnia efekty o wysokim zakresie dynamiki z lepszym kontrastem w jasnych scenach i zacienionych obszarach.

benq55

Model GS50 jest dostarczany z poręczną, uniwersalną torbą, w której zmieścimy zarówno projektor jak i przydatne akcesoria, tj. telefon komórkowy, power bank czy przenośną konsolę do gier.

Projektor BenQ GS50 ma pojawić się w sprzedaży od października 2021 roku.

Specyfikacja projektora BenQ GS50 w sklep.RMS.pl>>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Projektory multimedialne >>