Harman Kardon Onyx Studio 7

Harman Kardon Onyx Studio 7 to już siódma generacja przenośnego głośnika Bluetooth. Dodając podwójne głośniki wysokotonowe do najnowszej wersji Onyx Studio Harman Kardon, Onyx 7 tworzy wciągający, wielokierunkowy krajobraz dźwiękowy stereo. Napędza go 50-watowym wzmacniacz, a wbudowany akumulator pozwala nawet na osiem godzin nieprzerwanego korzystania z głośnika. 

 Kardon_Onyx7

Onyx Studio 7 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. Onyx Studio 7 to jednak nie tylko nowe kolory, ale także nowe wzornictwo i całkiem nowy kształt przypominający dysk z orbitą, czyli z uchwytem z anodowanego aluminium.

Harman Kardon Onyx Studio 7

Głośnik Onyx Studio 7 nadaje się zarówno do zastosowań przenośnych, jak i stacjonarnych. Dźwięk przesyłany jest do głośnika za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth 4.2. Sterowanie odbywa się za pomocą pięciu przycisków, które odpowiadają za: parowanie Bluetooth, regulacja głośności, włączanie/wyłączanie i obsługa odtwarzacza. Diodowe wskaźniki informują o włączeniu Onyxa, parowaniu i stanie baterii. Z tyłu znajdziemy gniazdo zasilania oraz wejście AUX w postaci minijacka 3,5mm oraz gniazdo USB-C. Dodatkowo, dzięki technologii Harman Kardon Wireless Dual Sound mamy możliwość połączenia ze sobą dwóch głośników.

Harman Kardon Onyx Studio 7

Najważniejsze cechy:

  • transmisja sygnału audio przez Bluetooth 4.2
  • wbudowany akumulator wystarczający do 8 godzin ciągłego grania po pełnym naładowaniu
  • stylowe wzornictwo
  • wysokiej klasy materiały, z jakich wykonano głośnik
  • technologia Wireless Dual Sound pozwalająca na połączenie dwóch głośników

Harman Kardon Onyx Studio 7

Specyfikacja Harman Kardon Onyx Studio 7 w sklep.RMS.pl>>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Głośniki przenośne