Dokanałowe Beyerdynamic Blue Byrd 2nd generation z Bluetooth 5.2

Druga generacja dokanałowych słuchawek Beyerdynamic Blue Byrd z pałąkiem na szyję (neckband) to przede wszystkim lepsza technologia Bluetooth 5.2 oraz do 14 godzin odtwarzania muzyki na baterii. Producent zapewnia, że dostajemy uniwersalne słuchawki, które sprawdzą się zarówno do słuchania muzyki, oglądania video, rozmów na Skype, grania w gry, prowadzenia rozmów i video-konferencji, a także podczas aktywności fizycznych – na siłowni i na świeżym powietrzu. Szczególnie, że posiadają certyfikat IPX4.

 

beyerdynamic blue byrd 2

Dodatkowo, Beyerdynamic Blue Byrd jest kompatybilny z asystentami Siri®, Google Assistant® oraz Amazon Alexa® i może być obsługiwany za pomocą umieszczonego na przewodzie 3-przyciskowego pilota.

Słuchawki dostarczane są z 5 parami końcówek dousznych (XS, S, M, L, XL), które umożliwiają stabilne dopasowanie, a dzięki płaskiej konstrukcji nie uciskają uszu, gdy przyjdzie nam ochota się położyć. Wbudowany mikrofon z Qualcomm cVc™ i funkcją Sidetone ma zapewnić wysoką czytelność mowy.

blue byrd 2

Pełne naładowanie poprzez USB-C zajmie 1 godzinę i 40 minut, ale co ważne, robiąc to – nadal możemy używać słuchawek. 10 minut ładowania zapewnia pełne 2 godziny odtwarzania. Multipoint Bluetooth® i Google Fast Pair umożliwiają łatwe parowanie, nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie.

Beyerdynamic Blue Byrd 2nd gen automatycznie dostosowuje się do tego, co jest odtwarzane na Twoim urządzeniu, czy to filmów, muzyki czy gier. W aplikacji MIY znajdziemy dwuminutowy test słuchu MOSAYC, którego zrobienie pozwala dostroić dźwięk do własnych preferencji oraz słuchu. Zamknięta konstrukcja zapobiega przenikaniu muzyki na zewnątrz i szumowi otoczenia do wewnątrz.

beyerdynamic blue byrd 2

Beyerdynamic Blue Byrd drugiej generacji zapowiadają się jako uniwersalne, ergonomiczne słuchawki z ciekawymi funkcjonalnościami.

Specyfikacja Beyerdynamic Blue Byrd  w sklep.RMS.pl>>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - słuchawki dokanałowe Bluetooth