Profesjonalne studyjne słuchawki od beyerdynamic: zamknięte DT 700 PRO X i otwarte DT 900 PRO X

Beyerdynamic wprowadza dwa nowe modele studyjnych słuchawek z nowej serii Pro X. Zarówno DT 700 Pro X (z zamkniętym tyłem), jak i DT 900 Pro X (z otwartym tyłem) mają dostarczać szczegółowy, przestrzenny i przejrzysty dźwięk. Różnią się głównie tym, że te pierwsze mają konstrukcję otwartą, a drugie - zamkniętą i w związku z tym DT 900 PRO X prawdopodobnie sprawdzą się bardziej przy miksowaniu i masteringu, a zamknięta konstrukcja DT 700 PRO X będzie atutem przy DJowaniu, występach na żywo, czy nagrywaniu. 

Beyerdynamic DT 900 PRO x

Oba modele są być wytrzymałe, trwałe i solidne wykonanie. Zarówno w DT 700 Pro X jak i DT 900 Pro X znajdziemy ten sam przetwornik STELLAR.45 o niskiej impedancji 48 omów. Został on tak opracowany i wyprodukowany w Heilbronn w Niemczech, by zapewnić sprawdzony beyerdynamiczny dźwięk na wcześniej nieosiągalnym dla słuchawek studyjnych poziomie wydajności. Wszystko dzięki zastosowaniu neodymowego magnesu pierścieniowego, a także drutu high-tech pokrytego miedzią. W połączeniu z nowo opracowaną trójwarstwową membraną głośnika ze zintegrowaną warstwą tłumiącą, otrzymujemy wysoce wydajny system przetworników, który sprawdzi się z szerokim zakresem urządzeń odtwarzających. Może to być profesjonalny sprzęt audio audio, a może być też laptop, tablet czy telefon komórkowy. Sprawę ułatwia także wyjmowany kabel mini-XLR, który w razie potrzeby można wymienić na kable z innym łączem lub innej długości.

Beyerdynamic DT 700 PRO x

Ulepszona struktura membrany kontroluje ruch osiowy cewki drgającej i zapewnia jej bezpieczne położenie w szczelinie magnesu nawet podczas wysokich drgań. Kolejną korzyścią jest również szerokie i naturalne pasmo przenoszenia.

Beyerdynamic DT 900 PRO x

Nowa linia PRO X ma zapewnić maksymalny komfort noszenia. Solidna konstrukcja pałąka ze stali sprężynowej to pewne dopasowanie i trwałość. Miękka pianka z pamięcią kształtu dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika i, podobnie jak nauszniki, można go w razie potrzeby wymienić. Miękkie welurowe nauszniki gwarantują doskonałą wentylację. W linii PRO X zadbano również o wytrzymałość wszystkich komponentów: metalowy pałąk, komponenty GRP, solidne złącze mini-XLR oraz wytrzymały kabel.

studyjne pro x

Cechy wspólne DT 700 Pro X  DT 900 Pro X:

• Sterownik STELLAR.45 zapewniający wysokiej jakości dźwięk studyjny
• 48 omów i szeroki zakres zastosowań na wszystkich urządzeniach
• Wytrzymała konstrukcja pałąka ze stali sprężynowej
• Jednostronnie odłączany kabel
• Miękkie, wymienne nauszniki i pałąk na głowę
• Pozłacane złącze mini jack stereo (3,5 mm) i adapter 1/4" (6,35 mm)

W zestawie:

• 1 x kabel prosty, 3-pinowy mini XLR i gniazdo mini stereo (3,5 mm) i Adapter 1/4" (6,35 mm), długość 3 m
• 1 x kabel prosty, 3-pinowy mini XLR i gniazdo mini stereo (3,5 mm) i Adapter 1/4" (6,35 mm), długość 1,8 m
• 1 x welurowy pokrowiec

 

Specyfikacja Beyerdynamic DT 700 PRO X w sklep.RMS.pl >>

Specyfikacja Beyerdynamic DT 900 PRO X w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Słuchawki studyjne